Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 12:04
 
Nevzat Ceylan'dan Ankara Festivali'ne Ziyaret
Ankara Milletvekili Nevzat CEYLAN, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen “Uluslararası Büyük Ankara Festivali“ kapsamında Atatürk Kültür Merkezi’nde yer alan stantları ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Nevzat Ceylan'dan Ankara Festivali'ne Ziyaret

BAKLAVA VE ŞERBET İKRAM ETTİ

7’nci Uluslararası Büyük Ankara Festivali kapsamında Atatürk Kültür Merkezi alanında kurulan stantları gezen ve inceleyen Ankara Milletvekili Nevzat CEYLAN, İlçe Belediyeleri, sivil toplum kuruluşları ve derneklerin kurduğu stantları tek tek gezerek stant sahiplerinden bilgi aldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Ceylan, Beypazarı Belediyesi Standında vatandaşlara kendi elleriyle baklava ve karadut şerbeti ikram etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Nallıhan Belediyesi standında bulunan ipek dokuma tezgahının başına geçen Ceylan ipek dokuma işleminin nasıl yapıldığı hakkında bilgi aldı.

MUTLAKA GÖRÜLMELİ

Festivalin Ankara’nın sosyal ve kültürel zenginliklerinin, taşra ilçelerinin kendine özgü el işleri ve yemeklerinin tanıtılması anlamında çok büyük katkı sağladığına değinen Ceylan, başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm katılımcı belediyelere teşekkürlerimi sunuyor ve vatandaşlarımızı bu festivali görmeye davet ediyorum dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Nevzat, Ceylan'dan, Ankara, Festivali'ne, Ziyaret,
Yorumlar
="clear">
Haber Yazılımı