Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 00:21
 
Nevzat Ceylan'dan Beypazarı Çıkarması
AK Parti Ankara Milletvekili ve 3. Bölge Milletvekili adayı Nevzat Ceylan seçim çalışmaları için Beypazarı’ndaydı.
Beypazarı Haberi
Nevzat Ceylan'dan Beypazarı Çıkarması

GİDİLMEDİK YER SIKILMADIK EL BIRAKMADI

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Ankara’yı sokak sokak gezmeye, Ankaralılarla buluşmaya devam eden Nevzat Ceylan, Beypazarı’nı ziyaret etti. İlçede ilk olarak seçim koordinasyon merkezini ziyaret eden Ceylan, partililerden seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ve İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz ile ilçede bulunan sivil toplum kuruluşlarını, hemşeri derneklerini,amatör spor kulüplerini, ticaret ve ziraat odasını ve fabrikaları ziyaret etti. Beypazarı esnafını da ziyaret eden Ceylan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

PARTİMİZİN TEMELİNDE BİRLİK, BERABERLİK, KARDEŞLİK, VEFA VAR.

Beypazarı’nda gidilmedik yer sıkılmadık el bırakmayan Ceylan, son olarak parti teşkilatı tarafından düzenlenen 1500 kişilik yemeğe katıldı. Ceylan burada yaptığı konuşmada:” AK Partimizin temelinde birlik, beraberlik, kardeşlik, vefa var. Siz vefalı kardeşlerimle bir arada olmaktan son derece mutluyum. Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor. Ülkemizin istikbali ve istiklali 24 Haziranda yapılacak seçimlerle son derece alakalı” dedi.

Beypazarı’nın her zaman AK Partiye en çok destek veren ilçelerden biri olduğunu aktaran Ceylan, 24 Haziranda da Beypazarı’nın farkını bir kez daha ortaya koyacağından emin olduğunu söyledi

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Nevzat, Ceylan'dan, Beypazarı, Çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı