Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 01:01
 
Nihat Yeşil'den Sincan'da Birlik Beraberlik Mesajı
Ankara’da Pazar günü üç büyük ilçenin kongresi gerçekleştirildi. Çankaya, Etimesgut ve Sincan ilçelerinde gerçekleştirilen ilçe kongrelerine CHP den üst düzey katılım sağlandı
Siyaset Haberi
Nihat Yeşil'den Sincan'da Birlik Beraberlik Mesajı

Sincan ilçe Kongresine Katılan CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Kongre’de başkanlık yarışına giren İlçe başkan adaylarına başarılar dileyerek birlik beraberlik mesajları verdi. CHP İçişleri Komisyonu Üyesi Nihat Yeşil, Sincan İlçe kongresinde, yaptığı konuşmada, CHP‘nin son günlerde maruz kaldığı iftira ve karalama kampanyalarına dikkat çekerek:’ gün birlik ve beraberlik günüdür, CHP olarak İktidara yürüyoruz ve bu yürüyüşümüz Sarayı ve çevrelerini rahatsız etmekte, bu sebepten karalamaya iftiralar atmaya çalışıyorlar’ dedi.

 

ŞİMDİ CHP ZAMANI

Ülke olarak zor günler yaşandığının altını Çizen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil; Sincan ilçe örgütüne şöyle seslendi.

“Ülkemizin içinde bulunduğu genel durumu özetlersek; Beş temel sorunla karşı karşıyayız. Biz CHP olarak sadece sorunları dile getiren değil aynı zamanda her sorunun üzerine kararlılıkla yürüyen, ve çözümler üreten bir partiyiz…”Genel başkanımızın talimatlarını yerine getirdiğimiz zaman göreceğiz ki; tek adam rejimi yıkılacak, parlamenter demokrasi kurulacak ve Cumhurbaşkanı tarafsız olacaktır. Şimdi tabuları yıkma zamanı. Şimdi çarkları değiştirme zamanı. Şimdi cebini dolduranlardan kurtulma zamanı... Şimdi, Türkiye’nin başına terör örgütlerini bela edenlerden kurtulma zamanı. Şimdi adalet, demokrasi zamanı. Düşünme zamanı. Sokakta caddede selamlaşma zamanı. Onların ördükleri duvarları yıkma zamanı. Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçe olma zamanı. Tek adam rejimine karşı çıkma zamanı. Şimdi bayrağa ve Türkiye’ye sahip çıkma zamanı. Şimdi kucaklaşma beraber olma zamanı. Şimdi kadın erkek eşitliğini sağlama zamanı. Şimdi CHP zamanı.”

CHP Sincan ilçe başkanlığını ise Ömer Yılmaz’ın listesi kazandı

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Nihat, Yeşil'den, Sincan'da, Birlik, Beraberlik, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı