Haber Detayı
18 Mayıs 2013 - Cumartesi 23:26
 
Nil Karaibrahimgil Konseri İptal
Nil Karaibrahimgil Ankara'da vericeği konseri sağlık sebeplerinden ötürü iptal etti.
Güncel Haberi
Nil Karaibrahimgil Konseri İptal

Nil Karaibrahimgil, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Çankaya Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında konser verecekti. Sevilen şarkılarını Anıtpark’ta gençlik için saat 19.30’da seslendirecekti, fakat son anda Nil Karaibrahimgil'in sağlık sebeplerinden dolayı konser iptal edildi.

DİĞER SANATÇI VE GRUPLARLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Çankaya Belediyesi’nce yapılan açıklamada "Anıtpark’ta Nil Karaibrahimgil’in de sahne alacağı Gençlik Gelecektir Konseri, sanatçının aldığı avansı iade etmesi üzerine katılımcı diğer sanatçı ve gruplarla gerçekleştirilecek" denildi.
 
BAYRAM COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞAYALIM

“Halkımız 19 Mayıs’ta bir kez daha bayramlarına ve Anadolu’nun özgürleşme mücadelesinin ilk adımına birlikte sahip çıkacaktır. 19 Mayıs tarihi, insanımızın çağdaşlaşması yolunda çok önemli bir kazanımın tarihidir. Her yıl çeşitli bahanelerle ertelenen  bayram kutlamalarımıza sahip çıkmak, Cumhuriyet coşkusunu sonsuza dek yaşatmak için alanlarda olacağız. Tüm Cumhuriyet sevdalılarını bayram coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyorum” diyen Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, tüm cumhuriyet sevdalılarını bayram coşkusunu birlikte yaşamaya davet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nil, Karaibrahimgil, Ankarada, vericeği, konseri, sağlık, sebeplerinden, ötürü,
Yorumlar
Haber Yazılımı