Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 22:47
 
Oğuzhan Alkan: Hedefimiz 40'ı Geçmek
MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan Alkan, yerel basın ile bir araya gelerek teşkilat çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Sincan Haberi
Oğuzhan Alkan: Hedefimiz  40'ı Geçmek

MHP Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan Alkan, teşkilat olarak Sincan’da MHP’nin oylarını ikiye katlayarak yüzde 40’ların üzerine çıkarmak olduğunu belirtirken “Bugün bölünerek büyüyen tek partiyiz” dedi.

 
 HEDEFİMİZ YÜZDE 40
 
   Milliyetçi Hareket Partisi Sincan İlçe Başkanı Oğuzhan Alkan, basın mensuplarıyla biraraya gelerek teşkilat çalışmalarını ve Sincan Teşkilatı olarak hedeflerini anlattı. Alkan, “Teşkilatımız, vatandaşa hizmet noktasında ulaşmaya koşuyor. Önümüzdeki süreçte her an seçim yapılacakmış gibi çalışıyoruz. Hedefimiz, partimizin daha önceki genel seçimlerde Sincan’da almış olduğu yüzde 22’ye yakın oy oranını ikiye katlayarak yüzde 40’a çıkarmak 2023 yılında Cumhur İttifakı’nın oy oranını yüzde 90 bandına yükseltmek olacaktır” diye konuştu.
 
BÖLÜNEREK BÜYÜYEN TEK PARTİYİZ
 
   Bugün MHP’nin bölünerek büyüyen tek parti olduğuna dikkat çeken Alkan, “Yeni kurulan partilerin gerek ittifak ortağımız AK Parti’ye gerekse MHP’ye bir zararı olacağını tahmin etmiyorum. MHP duruşuyla, siyasete bakış açısıyla, öngörüleriyle her zaman kendisini ispat etmiştir” dedi. Alkan sözlerine şöyle devam etti: “Bugün Sincan halkımızın partimize olan teveccühü her geçen gün artıyor. Bizim kapımız herkese açık, bu kapı Oğuzhan Alkan’ın şahsi kapısı değildir. Partimize gelecek olan herkese kapımız sonuna kadar açık. Üye kayıtlarımız devam ediyor ama bunun reklamını yapmıyoruz. Öte yandan İttifak Ruhunu zedeleyecek hiç bir çalışma içine girmiyoruz.”
 
ÖNERİLERİMİZ DİKKATE ALINIYOR
 
   Sincan’la ilgili daha önce görüşlerimizi belirtmiştik. Bölgemizde 5 tane Organize Sanayi Bölgesi olduğunu söylemiştik. Sağolsun Belediye Başkanımız bu bölgelerimizin yönetimleriyle görüştü. Sincan ile ilgili değerlendirmeyi ele almışlar. Gerek istihdam anlamında gerekse Sincan’a katkıları açısından görüş birliğine varılmış. Sincan Belediyesi’nin sosyal tesislerle ilgili yaptığı atılımı takdir ediyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yapacağı yüzme havuzları, spor tesisleri.. Okullarla ilgili problemlerin asgariye indiğini görüyoruz. Son bir yıl içinde eğitim ve spor alanında yapılan yatırımlar iyi gidiyor. Murat Ercan başkanımızda Belediyede AR-GE ekibi kurmuş. Bu konuda çok başarılı olacağını, iyi projelerin ortaya çıkacağını bekliyoruz.
    Daha önce sizlerle yaptığımız basın toplantısının reaksiyonu çok olumlu oldu. Fikirlerimiz, düşüncelerimiz dikkate alınıyor. Bunu hep birlikte görüyoruz. Bundan sonra da  Sincan ile ilgili düşüncelerimizi, yapılması gerekenleri dile getireceğiz. Sincan hepimizin. Sincan’ın geleceği hepimizi ilgilendiriyor.
 
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİÇ BİR  HİZMET YAPMADI
 
    Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin son 1 yıldır Sincan’a hiç bir hizmet yapmadığını söyleyen Oğuzhan Alkan, “Büyükşehir Belediyemiz en çok hizmeti Yenimahalle ve Çankaya’ya veriyor. Düşünün Büyükşehir ekipleri Çankaya’nın kaldırımlarını bile tazyikle sularla yıkıyorlar. Sincan’da böyle bir şey görebildik mi? Hayır. Mansur Yavaş buraya gelip iki köy gezmeyle hizmet veremez. Yavaş’ın adil ve eşit hizmet dağıtmasını istiyoruz. Büyükşehir Belediyesi bir yıldır hizmet vermiyor, Sincan’da görmüyoruz. Nüfusu sürekli artan Sincan maalesef hizmet alamıyor” açıklamasında bulundu.
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Oğuzhan, Alkan:, Hedefimiz, , 40'ı, Geçmek,
Yorumlar
Haber Yazılımı