Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 22:18
 
Ömer Yılmaz, CHP Sincan İlçe Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) olağan kurultay süreci ilçe başkanlarının seçimiyle devam ediyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü Etimesgut İlçe Kongresini yapan CHP'de Sincan İlçe Kongresi 10 Aralık'ta gerçekleştirilecek.
Sincan Haberi
Ömer Yılmaz, CHP Sincan İlçe Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı

SİNCAN'DA SEÇİM 10 ARALIK'TA

CHP Sincan İlçe Başkan Önder Ağdede’nin aday olmayacağı ilçede 3 aday yarışıyor. 10 Aralık’ta gerçekleşecek demokrasi şöleninde 391 delege oy verecek.  Daha önce Sincan İlçe Başkanlığı görevini yapan, ardından genel seçimlerde CHP'den Milletvekili A.Adayı olan Ömer Yılmaz'da yeniden İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu belirterek “Birleşe birleşe kazanacağız sloganıyla tekrar yola çıktık. Sincan'da birlik ve beraberlik zamanı. O nedenle yeniden İlçe Başkanlığına adayım” dedi.

2019 SEÇİMLERİNDE HEDEF İKTİDAR

Sincan'da Ömer Yılmaz'ın dışında emekli öğretmen Mustafa Şanlıtürk ve mevcut ilçe yönetiminde başkan yardımcısı olan Hasan Avşar'da İlçe Başkanlığına aday olduklarını daha önce açıklamışlardı. Ali Ağdoğan ve Anıl Batıer ise Ömer Yılmaz'ın aday olduğunu açıklamasının ardından adaylıktan çekildiler. Kongreye kadar aday sayısının teke inmesi bekleniyor.

9 İLÇEDE MEVCUT BAŞKANLAR GÖREVE DEVAM DEDİ

Öte yandan Ankara’da 10 ilçede mevcut ilçe başkanları yeniden seçildi.  Etimesgut Ayhan Yılmaz, Yenimahalle  Ahmet Meşe, Mamak Adnan Demirci, Keçiören Serdar Kendir, Kalecik Alper Gümüş, Kızılcahamam Yüksel Altun, Haymana Naci Sezer, Koçhisar Mahmut Celal Ünsal, Çamlıdere Mustafa Çiçekçi ve Güdül Kemal İrez oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ömer, Yılmaz,, CHP, Sincan, İlçe, Başkan, Adayı, Olduğunu, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı