Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 11:33
 
Orhan Tatlı: 94 Ruhuyla Etimesgut'u Kucaklamaya Hazırız
Milli Görüş önderlerinden ve yerel seçimlerde AK Parti’den Etimesgut Belediye Başkan Aday Adayı olan, İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Merkez olmak üzere parti teşkilatlarının her kademesinde görev almış olan Orhan Tatlı, gazetemize yaptığı açıklamada Etimesgut'u kucaklamaya hazır olduğunu belirtti.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: 94 Ruhuyla Etimesgut'u Kucaklamaya Hazırız

    Milli Görüş önderlerinden ve yerel seçimlerde AK Parti’den Etimesgut Belediye Başkan Aday Adayı olan, İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Merkez olmak üzere parti teşkilatlarının her kademesinde görev almış olan Orhan Tatlı, gazetemize yaptığı açıklamada AK Parti’nin başlatacağı yeniden kucaklaşma ve şahlanma kongreleri için “94 ruhunu sözde değil özde benimsemiş bir siyaset anlayışını başta Etimesgut İlçemize hakim kılarak bütün ilçelerimize örnek olmaya hazırız” dedi.

ADIM ADIM: ÖNCE 2023 SONRA 2053

    Orhan Tatlı, açıklamasında “1994 öncesi belediyeleri başta Ankara ve İstanbul’u çöp, çukur, çamura, hava kirliliğine, yolsuzluğa, yoksulluğa mahkum eden CHP Belediyecilik anlayışından ülkemizi nasıl kurtardıysak İlçe Belediyelerimizle yeniden 94 ruhuyla halkımızı kucaklayarak 2023 vizyonuna uygun yapacağımız hizmetlerimizle vatandaşlarımızı medya yoluyla aldatan hiç bir vizyon ortaya koymayan, hazırcılığa konup hazırı tüketen, sürekli mazeretlerin arkasına sığınan ve yanlış beyanlar veren, proje üretmeyen, millete hizmet yerine devleti eleştiren Karayalçın’a, Sarıgül’e, İnce’ye, Demirtaş’a özenen.. geçmişinde hiç bir başarısı olmayan CHP zihniyetinden Ankara’yı, İstanbul’u, İzmir’i tırnaklarımızla söküp alarak yeniden eksik kalan hizmetlerimizi tamamlayarak 2053 hedeflerimize adım adım yürüyeceğiz” diye konuştu.

    Orhan Tatlı, Etimesgut’a, Ankara’ya, İstanbul’a hizmeti geçmiş herkese seslenerek “Zirveye ulaşmak çok önemli. Bunun önemi kadar orada tutunmakta önemli. Emanet sahip çıkmak, onu korumak, helak getirmemek inancımız gereğidir” derken sözlerini şöyle tamamladı:
    “94 ruhuyla tırnaklarımızla söküp aldığımız belediyeleri yeniden geri almak için canla başla çalışmamız lazım. Bunun için un var, şeker var.. o zaman biz de alırız. Biz de yaparız diyerek havaya kapılmanın bir mana ifade etmeyeceğini biliyoruz. Un var, şeker var, bunun yanında maya lazım. Bu mayada 94 ruhudur.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, 94, Ruhuyla, Etimesgut'u, Kucaklamaya, Hazırız,
Yorumlar
Haber Yazılımı