Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 12:56
 
Orhan Tatlı: Ayasofya Özgürleşecek!
Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, İstanbul seçimlerine 1 hafta kala gazetemiz aracılığıyla Milli Görüş davasına inanan herkese seslendi.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Ayasofya Özgürleşecek!

Orhan Tatlı açıklamasında şöyle konuştu:

“31 Mart Hareket Ordusu’nun çapulcu subayları Abdülhamit’i tahttan indirerek yönetime el koydu. Dünya şehri İstanbul’umuza Selanik’ten getirdikleri sapatayis ailelere İstanbul’u peşkeş çekerek tarihi yalılarımıza, zenginliklerimize el koydular. İstanbul’da yaşayan Osmanlı ahalisini, fakir yoksul ve sefil bırakarak yıllarca rejimin arkasına sığınarak gazinolarda eğlendiler. Şişli’de, Beyoğlu’nda, boğazda sefa sürdüler.

Anadolu insanı Almanya gibi değişik ülkelere gurbete giderek inşaatlarda, madenlerde üçüncü sınıf insanı olarak köle gibi çalıştılar. Köylü Anadolu insanını doğup büyüdüğü köylerinden, şehirlerinden evine ekmek getirmek için Ankara’ya, İstanbul’a, İzmir’e göç ederek yaşam mücadelesini sürdürürken şehirlerimizi talan eden dönme sapatayis aileler rejimin arkasına sığınarak laiklik adına inançlarımıza düşmanlık ettiler. Anadolu insanımıza tepeden baktılar. Çalışan köle muamelesi yaptılar.

 

ESKİ TÜRKİYE'Yİ GETİRMEK İSTİYORLAR

Erbakan hocamızın başlatmış olduğu yaşanabilir YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE hareketi başta belediyeler olmak üzere yönetimi devraldı. Şimdi sapatayis ailelerin çocukları ellerindeki medya ve para gücüyle yeniden köle düzenini, Eski Türkiye’yi geri getirmek istiyor. Anadolu insanı tarihte olduğu gibi narkozlanarak, efsunlanarak aldatılmak isteniyor.

Sapatayis ailelerin inansına göre dünyada üstün ırk olarak yaratıldılar. Bütün insanlar onlara köle olarak hizmet edecek inancını taşıyorlar. Milletimizi böl-parçala, işsiz bırak, yok et metodunu uygularken Alevi, Sünni, Türk, Kürt, Laz, Trabzonlu, İstanbullu gibi oyunlarla TEK OSMANLI TÜRK MÜSLÜMAN MİLLETİNİ birbirine düşman ederler, kendileri otel lobilerinde, köşklerinde, yalılarda kahve içerek oyunu seyrederler.

 

BU OYUNA GELMEYECEĞİZ

23 Haziran seçimlerinde tarihte olduğu gibi bir rol model seçerek şimdi milletimize milliyetçilik duygularıyla yeni bir oyun oynanmaktadır. Irak’ta, Suriye’de, Libya’da her şey daha güzel olacak diyerek halkı yöneticilere karşı kışkırtarak işgal politikalarını uyguluyorlar. Osmanlı Subayımız Trabzonlu hemşerimizi Ali Şükrü Beyi şehit edenler, Abdülhamit’i tahttan indirip Osmanlı ailesini İstanbul’dan yurtdışına gönderenler, Ayasofya’mızı müzeye çevirenler şimdi ayak oyunlarıyla dedelerinin yaptığı gibi darbe yaparak, oy çalarak yeniden Türkiye’mizi, İstanbul’umuzu dış güçlerin yerli işbirlikçileriyle elimizden almaya çalışıyorlar.

Milli Görüş Önderi olarak söylüyorum;

Tarih bu sefer aleyhinize işleyecek. Oyunlarınıza aşılıyız, 31 Mart vakasını unutmadık. Asla kazanımlarımızdan vazgeçmeyiz. Ülkemizi şehit kanlarıyla koruyoruz, korumaya devam edeceğiz. Kimse yoksa biz varız, herkes vazgeçse bile Erbakan askerleri vazgeçmez. Reis’in 15 Temmuz’da halkımıza seslendiği gibi ölümüne mücadelemize devam edeceğiz. Ayasofya mutlaka özgürlüğüne kavuşacak. “Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor”..

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Ayasofya, Özgürleşecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı