Haber Detayı
02 Eylül 2018 - Pazar 03:36
 
Orhan Tatlı, Başkanlık Sistemi ve Belediyeleri Değerlendirdi
Milli Görüş Önderlerinden Orhan Tatlı, Başkanlık Sistemi ve yerel yönetimleri değerlendirdi.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı, Başkanlık Sistemi ve Belediyeleri Değerlendirdi

Önceki yıllarda Etimesgut Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, 24 Haziran seçimleri sonrasında ülkemizde uygulanmaya başlayan Başkanlık Sistemi ve yeni sistemdeki yerel yönetimlerin durumuyla ilgili olarak gazetemize yazılı bir açıklama yaptı.

ESKİLER İFLAS ETTİ, DEŞİFRE OLDULAR

Orhan Tatlı, yaptığı açıklamasında “Eski Türkiye’nin fosil kafalıları, millete tepeden bakan, milletin değerlerine düşman, tarihimize küfreden, batı taklitçiliği yapan darbeci zihniyet kendini entelektüel aydın zannederek komşumuz İran’ı düşman, Suriye’yi bataklık olarak gören; Paris, Amsterdam’ı, Londra, New York’u çağdaşlık Mekke-Medine’yi, Kudüs’ü, Kahire’yi, Şam’ı, Bağdat’ı, Tebriz’i beğenmeyen Avrupa’nın Türkiye şövalyeleri, işbirlikçilerin siyasi anlayışı yenilmiş, iflas etmiş ve deşifre olmuşlardır” dedi.

Tatlı, açıklamasına şöyle devam etti:

DİRİLİŞİMİZ DEVAM EDİYOR

“Yeni sistemde muhalefet partilerinden seçilmiş milletvekilleri, Türkiye’mizin herhangi bir belediyesinde seçilmiş bir meclis üyesi kadar fonksiyonları olmayan, yüksel maaşlı açığa alınmış bürokratlardır. Malazgirt’le başlayan Anadolu’daki yükselişimiz Cumhuriyet döneminde Erbakan’la dirilişimiz yükselerek devam etmektedir. Yerel yönetimlerle başlayan şehirlerimizi inşa ve ihya hareketimiz Reis’le hedefine ulaşmıştır.

YENİ BELEDİYE BAŞKANLARI

Şeniden 31 Mart Mahalli Seçimleriyle, savaşlarla yıkılan medeniyetimiz, sömürüyle geri bırakılan Osmanlı Şehirleri yeniden inşa ve ihyası için öncülük edecek, vizyon sahibi, şuurlu, davasına sadık, zor zamanda liderini, Reis’i terk etmeyen illerimizi, ilçelerimizi, beldelerimizi Adil bir dünyaya, Türkiye’yi hazırlayacak belediye başkanları görevi devralacaktır.

Yeni dönemde ülkemize hizmet etmek isteyen siyasetçiler, Adil Dünya hedefini gerçekleştirmek için eski Türkiye’nin kodlarıyla değil Adil düzenle kurulacak bir dünyanın kodlarıyla düşünmek zorundadır. Adil Düzen, yeni bir dünya kuruluyor ve kurulacaktır.

Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı,, Başkanlık, Sistemi, ve, Belediyeleri, Değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı