Haber Detayı
13 Aralık 2017 - Çarşamba 23:15
 
Orhan Tatlı: D8, D60 İslam Birliği Kurulmuştur
Milli Görüş’ün önde gelen isimlerinden ve Ankara siyasetinin tanınmış isimlerinden Orhan Tatlı, İslam Birliği toplantısının ardından bir açıklama yaparak “D8 ve D60 İslam Birliği kurulmuştur” dedi.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: D8, D60 İslam Birliği Kurulmuştur

Milli Görüş’ün önderlerinden Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada “Milli görüş lideri Necmettin Erbakan hocamızın hedefi; çekirdek İslam birliği D8 ülkeleri genişletilmiş İslam birliği D60 ülkeleri ve bünyesinde İslam toplulukları barındıran Rusya, Hindistan ve gözlemci ülkelerin katılımıyla ilk İslam Birliği toplantısı daha büyük Osmanlının merkezi ve İslam Birliği’nin başkenti Fatih Sultan Mehmet’in vakfiyesi olan Ayasofya Camii’nin yanı başında, kardeş Mescidimiz ilk kıblemizin şehri Kudus gündemi ile İslam birliğinin lideri Cumhur Reisimizin başkanlığında toplanmıştır” dedi.

   Tatlı, konuyla ilgili açıklamasına şu şekilde devam etti:
    “Milli görüşcüler olarak Erbakan Hocamızın ölümünden sonraki hedefimiz, İslam Birliği’nin kurucu lideri Reisicumhurun başkanlığında üye ve gözlemci ülkelerin almış olduğu kararların uygulanması için ülkeler içerisindeki sivil toplum örgütleri, Erbakan Vakfı, MÜSİAD, Askon, AGD,  siyasi partileri AK Parti, MHP, BBP, Saadet Partisi gibi partileri, Sendika temsilcilerini harekete geçirip alınan kararların uygulanması için canla başla çalışmaktir. Ülkemizde devlet aklıyla Siyonizmin taşoronu olan pkk terör örgütünü bitirmek için Güneydoğu ve Doğu anadoluda  uygulanan çözüm süreci hedefine ulaşmıştır.

   İSLAM BİRLİĞİ LİDERİNE DESTEK ZAMANI
   
   İmar çalışmalarımız devam etmektedir. Terör örgütü etki alanını kaybetmiştir. Müslüman kürt halkı Kudüs Fatihinin torunları hatalarından vazgeçip İslam Birliği liderine destek zamani gelmiştir. Ilımlı İslam adı altında gizlenmiş Fetullah Terör Örgütüne aldanan müslümanlar hatasından vazgeçme zamanı gelmiştir.

KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ

    Kim ne yaptı biliyoruz. Gezi olaylarında profillerini Çapulcu yapanlar, 17-25 yolsuzluktur diyenleri biliyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçiminde sahilde güneşlenenleri biliyoruz, Başkanlık referandum seçiminde yurt dışına kaçanlari biliyoruz.
   15 Temmuz Tayyip organizasyonudur diyenleri biliyoruz, İslam Birliği’nin Türkiye’deki Başkanlık Sarayı’nın klozetiyle uğraşan, Başkanlık Sarayı’nın misafir bardaklarının altindan olduğunu söyleyen Profesör, Avukat,  sahte Milli görüş Parti başkanlarını çok iyi biliyoruz. Fetullah hareketi en hayırlı harekettir diyerek Zaman gazetesinin önünde poz verenleri biliyoruz.
   Herkes hatasından vazgeçip İslam Birliği dönem başkanı Reisi Cumhura destek olma zamani gelmiştir.

   DAHA BÜYÜK OSMANLI KURULUYOR
   Daha büyük Osmanlı hedeflerini gerçekleştirmek icin gönüllü Kudüs Muhafızları olarak bize destek olanlara, 81 il 957 ilçemizdeki sporcularımızla, 1milyon Erbakan gönüllüleri olarak güç veririz. Yoldaşlarımıza Kudüs’ten bir mezar bir de şehitlik sözümüz vardır. Bize düşmanlık eden siyonizmin gizli işbirlikçilerine bir çukurda leş olma vaadimiz vardır. Yeniden büyük Türkiye, Yeni bir Dünya ve Adil düzen kuruluyor. Müjdeler olsun daha büyük Osmanli kuruluyor diyen Necmettin Erbakan’a selam olsun. Büyük İsrail kurulacak sözüne inanan ahmaklar diyorumki! Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kurulacak diyen Erbakan hocamızı ve bizi takip etmeye devam edin.”

   D8 VE D60 NEDİR?

   'Müjdeler Olsun, Yıllardır Bizlere Oynanan Oyunlara Cevap Verme Vakti Geldi.' Siyah Sancak : Peygamber Efendimizin Sancağı, Hilal: Tevhid=Allah (CC), Altın Rengi = Altın Çağı (Müjdelenmiş çağı ), Beş Nun ve Nokta : İslamın Beş Temel Prensibinden hareketle Yeniden Büyük Türkiye ve Nokta ile D8 'in Altı Temel İlkesine bağlı II. Kırk yılda Yeni Bir Dünya (D60) 'nın kurulması anlamına gelir, sancağı taşıyanlar çağa mühür vuracak demektir.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, D8,, D60, İslam, Birliği, Kurulmuştur,
Yorumlar
Haber Yazılımı