Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 22:26
 
Orhan Tatlı'dan 50. Yıl Açıklaması
Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, Ülkücü ve Milli Görüş İslami Hareketinin 50. Yılını kutlayarak gazetemize konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı'dan 50. Yıl Açıklaması

ERBAKAN ve TÜRKEŞ ÖNDERLİĞİNDE..

 

Orhan Tatlı, yaptığı açıklamasında 1969 yılında Erbakan ve Türkeş liderliğinde başlayan Milli Görüş ve Ülkü Hareket’in, içeriden ve dışarıdan dizayn edilen operasyonlara alet olan lider beğenmez, ayrılıkçı, işbirlikçi, şuursuz menfi çıkar uğruna liderlerini son zamanlarında terk eden menfaatperestlere rağmen Milli Görüş ve Ülkücü Hareket’in usta siyasi manevralarla Erbakan ve Türkeş’in ittifak yaparak Turgut Özal ile birlikte İslami Hareketin yaygınlaştırıldığını belirterek şunları söyledi:

 

BÜYÜK BEDELLER ÖDENDİ

 

“Günümüze gelecek olursak; ülkücü hareket ve Milli Görüş Erdoğan ve Bahçeli’ye miras bırakılarak ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için bir babanın evladı için bütün bedeller ödenerek büyük bir miras bırakılmıştır. CHP, Saadet Partisi, HDP, İYİ Parti’nin oluşturduğu; Erbakan ve Türkeş’in hedeflerini gerçekleştiren Erdoğan ve Bahçeli düşmanlığı etrafında birleşen ‘Zillet İttifakı’, 31 Mart’ta Milli Görüş ve Ülkücü İslami Hareket ordusu tarafından yerle yeksan edilecektir.”

 

MÜJDELER OLSUN!

 

Milli Görüş ve Ülkücü Hareket’e bir günde olsa hizmet etmiş bütün vatan evlatlarına seslenen Orhan Tatlı, “Şuursuzca neye hizmet ettiklerini bilerek veya bilmeyerek Abdülhamit Han’ı tahttan indiren darbecilerin, günümüzün işbirlikçilerine karşı Abdülhamit Han’a, Erdoğan’a sahip çıkma zamanı. Devlet için, Millet için, Bayrak için, İslam için birlik olma zamanı gelmiştir. 200 yıllık fetret dönemine son verme zamanı gelmiştir” açıklamasında bulundu. Orhan Tatlı, 31 Mart’ta Milli Görüş ve Ülkücü İslami Hareket’in mutlaka galip geleceğini belirterek “Ülkemizin kalkınmasının, gelişmesinin karşısında yer alan İslami görünümlü solcu işbirlikçi zihniyet mağlup olacaktır. Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Adil bir Dünya engellenemez. Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı'dan, 50., Yıl, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı