Haber Detayı
01 Eylül 2017 - Cuma 11:43
 
Orhan Tatlı'dan ADİL DÜZEN Çağrısı
Ankara'nın ve Milli Görüş'ün önde gelen isimlerinden Orhan Tatlı, CHP'nin Adalet Çağrısı ve Kurultayı üzerine bir açıklama yaparak Müslüman Türk Milletinin kurtuluşunun ve huzura kavuşmasının tek çözüm yolunun ADİL DÜZEN olduğunu vurguladı.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı'dan ADİL DÜZEN Çağrısı

   Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Son zamanlarda CHP’nin ‘Adalet’ çağrısı ve Adalet Kurultayı, Amerika’nın Irak, Libya, Suriye’ye getireceğim dediği adalete benziyor” dedi.

   Ankara’nın ve Milli Görüş’ün önemli isimlerinden olan Orhan Tatlı, konuyla gili olarak gazetemize şu açıklamalarda bulundu:
   
   “FETÖ, PKK, DEAŞ, PYD onların destekçileri. Başta İsrail, Amerika, Almanya haçlı zihniyeti siyonizmle yapılan mücadele; Adalet, özgürlük kisvesi adı altında adil olmayan adaletsizlikler söylemleri ülkemiz için var olma ve yok olma mücadelesidir. Yeniden Büyük Türkiye inşaası devam edecektir. Yatırımları asla kimseyi tatmin edemeyecektir. Ülkemizde yaşayan vatandaşlarımız, farklı düşüncelere, farklı görüşlerle Erbakan hocamızın deyimiyle efsunlaşmış, narkozlaşmışlardır.

   AHMET’İN, MEHMET’İN ANAYASASI ÜLKEMİZE HUZUR GETİRMEZ

   Tarihimizde olduğu gibi 1071 Malazgirt ruhunu, İstanbul Fetih ruhunu, Çanakkale’de ki Şehit kuruhunu yeniden ortak inancımız olan İslam’a sarılarak Hz. Ömer ruhunu ve adaletini ülkemize hakim kılarız. Erbakan hocamızın bize söylediği gibi, Ahmet’in, Mehmet’in yazacağı kitap, yasa ülkemize huzur getirmez.
    Allah, Kur’an-ı ve Peygamberi, adaleti adil düzeni sağlamak için göndermiş. Başta; ülkemizin, insanlarımızın adalet arayışı ve kuru, içi boş vizyonsuz tartışmalardan kurtulması mümkün değildir.

   2071 HEDEFLERİMİZ
   Ülkemizin, birlik beraberliği, bekası, ortak inancımız olan İslam Adaleti ile ancak sağlanabilir. Müslüman Türk Milletinin 2071 hedeflerini tarihimize, inancımıza, İslama sarılarak gerçekleştirebiliriz. Dış güçlerin ve yerli işbirlikçilerinin, hükümetin yatırımı, hizmet ve dış politikalara olan muhalefeti; biliyoruz ki İslama olan, sinelerindeki İslam düşmanlığıdır. Hükümetin beceriksizliği değildir.
   Bunu Müslüman Türk Milletine deşifre etmenin yolu, duruşumuzu net olarak İslam’dan yana koyarak söylemenin zamanıdır. Tek çözüm, tek kurtuluş Adil Düzen, yani İslam Anayasasıdır. Adalet, barış, insan hakları, özgürlük, eşitlik, adil paylaşım, insanca yaşamak Atatürk’ün işaret ettiği muassır medeniyete ulaşabilmemiz, iflas etmiş ne komunizmle ne sosyalizmle ne de laiklikle olur.

  DÜNYAYI YAŞANAMAZ HALE GETİRDİLER

   Adalet arayanlar tarihimize baksınlar. Hz. Ömer’i, İslam’ı göreceklerdir. Eğer samimi değilseler, Batı medeniyetinin dünyaya getirdiği adalet; Vietnam, Afganistan, Suriye, Myanmar, Bosna, Irak’ta ki katliamlar, insanlığın kan ve gözyaşını akıtanlar adalet getireceğiz diye dünyayı yaşanamaz hale getirmişlerdir. Adalettin, hukuktan, hakkaniyetten bahsedenler bilsinler ki; Müslüman Türk Milletinin tarihinde olduğu gibi Adil Düzen yeniden kurulacaktır. İnsanlık yeniden asri saadete ulaşacaktır.
   Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı'dan, ADİL, DÜZEN, Çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı