Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 17:23
 
Orhan Tatlı: Hak ile Batıl Birbirinden Ayrılıyor
Milli Görüş’ün önde gelen isimlerinden ve Ankara siyasetinin tanınmış isimlerinden Orhan Tatlı, ülkemizde son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili bir açıklama yaptı.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Hak ile Batıl Birbirinden Ayrılıyor

Orhan Tatlı, yaptığı açıklamasında artık Batının esaretine, zulmüne, karanlığına mahkum olma zamanlarının geride kaldığını belirterek özümüze dönme zamanı geldiğini belirtti. Tatlı, Hak ile Batılın birbirinden ayrıldığına dikkat çekerek “Tarihimize, inanaçlarımıza, geleneklerimize, özümüze dönme zamanı gelmiştir” diye konuştu.

Orhan Tatlı’nın açıklamaları şu şekilde:

“Hz. Peygamberimizle başlayan, insanlığın kurtuluşu için verilen çileli ve bedelli kutlu mücadele devam etmektedir. Türklerin hayvanlarına otlak bulmak için Asya’dan güzel yurdumuza göç ile başlayan yürüyüşü ile İslam’la Hak’ka ulaşması, kurtuluşa ve mutluluğa ulaşması, kurtuluşa ve mutluluğa ulaşarak hem hayvanlarına helal otlak buldu hem de insanlığın kurtuluşuna büyük katkılar sağlayarak adil bir nizam kurarak batıla, zulme, karanlığa, galebe çalmıştır.

Türklerin ve Müslümanların son halifesi, lideri, temsilcisi; Anadolu işgalinden sonra güzel yurdumuzdan kovularak helal otlaklardan olduk. Aynı zamanda Batının esaretine, zulmüne, karanlığına mahkum olduk.

ATATÜRK VE SONRASI

Atatürk’le başlayan Kurtuluş mücadelemiz Prof. Dr. Necmeddin Erbakan ile perçinleşmiş, Hak’kın Batıla galip gelmesi için başlatmış olduğumuz maddi ve manevi kalkınma hamlelerimiz bir bir gerçekleşmektedir. Yerli silahlarımız, alt yapı ve üst yapı imar hamlelerimiz ve manevi kalkınma hamlelerimiz Batının temsilcisi Siyonizmin iş birlikçisi Amerika ve İsrail’i ürkütmekte, yerli iş birlikçilerini harekete geçirerek son liderimiz, temsilcimiz tarihte olduğu gibi hedef gösterilerek düşmanlık edilmektedir.

17/25 Aralık operasyonu, Gezi Olayları, şimdi de Erbakan’a yapılan kayıp trilyon davası gibi Reis’e; Rıza Zarrap davasıyla oyun oynanmaktadır. Şuurlanmış Türk Milleti 15 Temmuz’da olduğu gibi oyunları bozacaktır. Batının oyunlarına alet olanlar canıyla ve malıyla tarihte olduğu gibi bedel ödeyecektir.

2019 SEÇİMLERİ

2019 seçimleri Hak ile Batılın ayrılacağı gün olacaktır. Milli Görüş’cülerle işbirlikçilerin saflarının netleştiği gün olacaktır. Son günlerde AK Parti-MHP ve BBP yakınlaşması, CHP-HDP birlikteliği 2019 seçimlerinin işaret fişeğidir. Tarihimize, inançlarımıza, geleneklerimize ve özümüze dönme zamanı gelmiştir. Canımızla, malımızla bedel ödeme zamanı gelmiştir. Ya devlet başa ya kuzgun leşe.. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Hak, ile, Batıl, Birbirinden, Ayrılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı