Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 10:55
 
Orhan Tatlı: Kudüs Mutlaka Özgürleşecek
Milli Görüş önderlerinden Orhan Tatlı, Necmettin Erbakan hocanın başlatmış olduğu bilim ve teknolojiye dayalı, maddi ve manevi kalkınma hamlesiyle Yeniden Büyük Türkiye Projesi’nin 1989 yılında yerel seçimlerde başlatıldığını ifade ederek bunun devam ettirilmesi gerektiğini belirtti.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Kudüs Mutlaka Özgürleşecek

YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE PROJESİ

Milli Görüş’ün önde gelen isimlerinden Orhan Tatlı gazetemize yaptığı açıklamada Yeniden Büyük Türkiye hedefleri doğrultusunda herkesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan etrafında toplanmaya davet etti. Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

 “Erbakan hocamızın başlatmış olduğu bilim ve teknolojiye dayalı maddi ve manevi kalkınma hamlesi olan Yeniden Büyük Türkiye Projesi 89 yerel seçimlerinde büyük imkansızlıklara ve iktidara rağmen manevi güçle başta Selçuklu şehrimiz Konya ilimizde ve 5 büyük şehrimizde seçimi kazanarak başlatılmış ve bu tarihten sonra efsane hizmetler yapılmıştır.

 

Maaşla İl Başkanlığı yapan Recep Tayyip Erdoğan’ı 1994 Belediye seçimlerinde baronlara, patronlara, bakanlara rağmen İstanbul seçimi manevi gayretlerle kazandırılmıştır. İktidarın engellemelerine rağmen, imkansızlıklara rağmen iman varsa imkanda var anlayışıyla İstanbul’u, CHP’nin bıraktığı yaşanamaz şehirden yaşanır şehir haline getirmiştir.

 

Elde edilen İstanbul’daki maddi ve manevi kalkınma başarısı; Erdoğan’ı Başbakan, Cumhurbaşkanı, Başkan yapmıştır. 30 yıl içerisinde belediyelerde başlayan Kalkınma hamlelerimiz Yeniden Büyük Türkiye’yi kurmuştur.

 

YENİ BİR DÜNYA HEDEFİ..

Peygamberimizin başlatmış olduğu İslam Hareketi; Emeviler, Abbasiler, Selçuklular, Osmanlılar, Türkiye’nin öncülüğünde yeni bir Dünya hedefine doğru ilerlemektedir. Yaşanan sıkıntılar, aksaklıklar, eksiklikler, kısır çekişmeler, iktidar kavgası tarihimizin her safhasında olmuştur. Bazen canımızla, bazen malımızla şehit vererek, can alarak bedelini ödemiş bir hareketiz. Şimdi ileriye daha da ileriye bakma zamanı. Yeni bir Dünya kurma zamanı..

 

HEDEFİMİZ KUDÜS’ÜN ÖZGÜRLÜĞÜ

Artık hedefimiz Kudüs’ün özgürlüğüdür. Kudüs özgürleşirse dünya özgürleşecek, Siyonizm çökecek, insanlık kurtulacak, yeni bir Dünya kurulacaktır. Şimdi birbirimizi eleştirme, koltuk kavgası, güç elde etme zamanı değil. Kenetlenme, nefsimizi terbiye etme zamanıdır. Allah’tan af dileyip O’nun yolunda İslam davamız için, muhasır İslam Medeniyeti için yeni bir Dünya kurmak için şehit olma zamanı. Kudüs’ün özgürlüğü için herkesi tek çatıya, İslam Ordusunun başkomutanı Erdoğan’ın etrafından toplanmaya, şehit olmaya davet ediyorum..”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Kudüs, Mutlaka, Özgürleşecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı