Haber Detayı
22 Ocak 2018 - Pazartesi 22:27
 
Orhan Tatlı: Milli Görüşçüler, TSK’nin Emrindedir
Milli Görüş önderi Orhan Tatlı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin dışarıda yürüttüğü Fırat, Dicle ve Zeytin Dalı Operasyonlarında görev almaya ve şehit olmaya hazır olduklarını söyledi.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Milli Görüşçüler, TSK’nin Emrindedir

“Milli görüş hedefine ulaşmış” diyerek gazetemize açıklamada bulunan Milli Görüş’ün önderlerinden ve başkent siyasetinin önemli isimlerinden Orhan Tatlı, “Osmanlı topraklarını işgal eden İngilizler ve işbirlikçileri, siyonizmin hedefine ulaşmak için Osmanlı topraklarını bölerek, kukla devletçikler oluşturarak işbirlikçi yöneticileri devletlerin başına getirerek Müslüman topraklar üzerinde kültür emperyalizmi, ekonomik ambargo, dinden uzaklaştırma, tarihinden koparma gibi operasyonları topraklarımızda uygulamıştır” dedi.

UYANMA VE DİRİLME HAREKETİ

Orhan Tatlı, konuyla ilgili açıklamalarına şöyle devam etti:

“Milli Görüş’le başlayan uyanma ve dirilme hareketi, ülkemizde sistem değişikliğiyle hedefine fiili olarak ulaşmıştır. Ülkemizdeki sistem değişikliği lider ülke görevini yaparak diğer Osmanlı topraklarında aktif hale gelecektir. İngilizlerin ülkemizdeki uşaklarının torunları işgal güçlerin, Osmanlı topraklarında uyguladıkları, halkına düşman olan sistemleri korumak için direnmektedir. Suriye’deki sistem, Irak’taki sistem, Mısır, Suudi Kraliyet Rejimi vb. sistemler yıkılacak ve yerine Türkiye’mizde uygulanacak olan Adil Başkanlık Sistemi gelecektir.”

ŞEHİT OLMAYA HAZIRIZ

“Erbakan hocamızın ölmeden önce, bizlere siyonizmin başlatmış olduğu bahar hareketiyle yıpranan kukla yönetici değişiklikleri hedefine ulaşamayacak” diyen Orhan Tatlı, Suriye’de, Afrika’da, Balkanlarda bunun için bedel ödendiğini, şehit verildiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Kimse Cumhur Reis’ten yıkılacak başta Suriye sisteminin İngiliz Uşağı Beşer Esat’la ve diğerleriyle masaya oturmasını beklemesin. Milli Görüşçüler olarak bundan sonraki hedefimiz ülkemizde uygulanacak olan Adil Düzene dayalı Başkanlık sistemini, Müslüman coğrafyada yaymaktır. Selam olsun, müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor. Bundan sonra da Erbakan hocamıza ve O’nun hedeflerine hizmet eden Türkiye Cumhuriyeti’ne hizmet edeceğiz.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Milli, Görüşçüler,, TSK’nin, Emrindedir,
Yorumlar
Haber Yazılımı