Haber Detayı
01 Ekim 2017 - Pazar 21:24
 
Orhan Tatlı: Müjdeler Olsun, Daha Büyük Osmanlı Kuruluyor
Milli Görüş’ün Ankara’daki önemli isimlerinden Orhan Tatlı, gazetemize yine gündem belirleyecek açıklamalarda bulundu.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Müjdeler Olsun, Daha Büyük Osmanlı Kuruluyor

Orhan Tatlı, Milli Görüş’ün yine gündeme geldiği şu günlerde “Görüş, milletin görüşüdür. Milli Görüş temsil edilmez. Hizmet edilir. Türk Milletinin, Müslüman Milletin görüşü İslami görüştür. Peygamberlerin, Kur-an’ın görüşüdür. Temsil edilmez, hizmet edilir.” Dedi.

Başkent’in tanınmış siyasetçilerinden ve Milli Görüş’ün önemli isimlerinden biri olan Orhan Tatlı gündeme dair şunları söyledi:

İSLAM’A HİZMET ARAÇLARI DEĞİŞTİ

“Tarih boyunca Müslüman milletler, İslam’a değişik araçlar vesilesiyle hizmet etmişlerdir. Bazen uzak diyarlara gönderilen alimler vesilesiyle, bazen uzak diyarlara gönderilen akıncılar vesilesiyle, bazen düzenli ordular vesilesiyle fetihler yaparak İslam’a hizmet edilmiştir.

Peygamberlerimizle başlayan bu hizmet, dört halifelerimiz ve onların yolundan giden İslam Halifeleriyle devam etmiştir. Türk Milletinin halifeleri olan Sultanlarımız vesilesiyle Anadolu fethedilmiştir. Büyük Sultanlarımız, Padişahlarımız, Liderlerimiz… Sultan Alparslan, Padişahımız Osman Gazi, Fatih Sultan, Yavuz Sultan, Abdülhamit Han, Liderimiz Necmettin Erbakan gibi İslam’a hizmet etmiş herkesten Allah razı olsun.

Şimdi Müslüman milletlere hizmet eden Türkiye’nin hizmet araçları değişmiş, ülkemizi yöneten liderler ve bürokratlar, sivil toplum örgütleri vesilesiyle hizmet harekete tarihte olduğu gibi devam etmektedir. Erbakan’ın çalışma arkadaşları olarak İslam’a hizmet eden herkese, eksiklere rağmen bütün gücümüzle yardımcı olmak asli şerefli vazifemizdir. Kimse, hadsizlik yapar İslam’ı temsil ediyorum diyerek IŞİD gibi  terör örgütleri İslam’a zarar veremez.

MİLLİ GÖRÜŞ’E DİL UZATMAYIN!

Milli Görüş demek, İslami görüş demektir. Kimse Milli Görüş’ü temsil edemez. Ancak milli görüşe ve İslam’a hizmet edilir. Bugün siyonizmle, İslam düşmanlarıyla onların işbirlikçileriyle devletimiz bedel ödeyerek, şehit vererek; askeriyle, polisiyle, bürokratıyla müadele etmektedir. Otel lobilerinde toplantılar yaparak, hiç kimse haddini aşarak yok efendim insan hakları, Adalet, özgürlük, Milli Görüş diyerek mücadeleye dil uzatamaz. Tarih her şeyi yazıyor, not ediyor. Ülkemize yapılan 17-25 Aralık Operasyonu, Gezi Olayları, 15 Temmuz ihanet operasyonlarında kim nerede durdu biliyoruz. Amerika, İsrail ve onların işbirlikçilerine diyoruz ki; yenileceksiniz. Müjdeler olsun, daha büyük Osmanlı kuruluyor. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Müjdeler, Olsun,, Daha, Büyük, Osmanlı, Kuruluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı