Haber Detayı
10 Ağustos 2017 - Perşembe 11:07
 
Orhan Tatlı: Yerel Yükselişi Etimesgut'ta Başlatmalıyız
Etimesgut ve Ankara’nın tanınmış siyasetçilerinden Orhan Tatlı, AK Parti’nin; Refah Partisi ile başlayan yerel yükselişinin yeniden Etimesgut’ta başlatmanın bir elzem ve zorunluluk olduğunu söyledi.
Siyaset Haberi
Orhan Tatlı: Yerel Yükselişi Etimesgut'ta Başlatmalıyız

ETİMESGUT’TA YENİDEN YÜKSELİŞE GEÇMELİ

Orhan Tatlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Trabzon’da yaptığı ve teşkilatlara seslendiği konuşmasıyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yaptı. Tatlı, Ankara’nın ve Türkiye’nin en çok nüfus artışına sahne olduğu Etimesgut’ta yerel seçimde başlayan bir yükseliş ve gelişime ihtiyaç olduğunu belirtti.  Tatlı, sözlerine şöyle devam etti: “Yorgun siyasetçilerin, Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasında üzerine basarak söylediği gibi  bayrağını devrederek hep birlikte kısır çekişmeleri, hasetlik duygularını bir kenara bırakıp 2019 yerel seçimlerinde ve Başkanlık seçimleri için kolları sıvayarak, herkesi kucaklayarak,vefa göstererek vizyonsel bir başarıyı yakalayabilmek için Refah Partisi ile başlayan AK Parti’nin yerel yükselişini yeniden Etimesgut’ta başlatmak bir zorunluluk olmuştur.”

ORHAN TATLI’DAN ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  çağrısına diğer Ankara teşkilatlarına nazaran Etimesgut teşkilatının, daha fazla hassasiyet göstermesi gerektiğinin altını çizen Orhan Tatlı “Etimesgut’ta zor zamanda bayrağı taşıyanlar biran önce bir araya gelerek, kardeşçe istişare ederek hiç kimseyi dışlamadan birlik ve beraberlik içerisinde hizmet edenlere vefa gösteren, Reis’in dediği gibi ihalelere bulaşmayan, onun-bunun yakını olmayan bir vizyon ortaya koyacak bir anlayışın Etimesgut’ta iktidar olması lazım. Ankara ve Etimesgut’a hizmet etmiş, mahalle teşkilatından en yukarısına kadar herkesi 2023 vizyonuna hizmet etmek için fedakarlığa, hassasiyete, dava şuuruna davet ediyorum” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZIN ÇAĞRISINA UYMALI

Orhan Tatlı, “Ankara İlimiz, Sincan ve Etimesgut ile yeniden yükselişe geçmiş, yeniden tarih tekerrür ederek 2023 hedeflerine kilitlenmeliyiz, 1 milyon nüfusa ulaşacak Hacı Bayram Veli’nin Ankara’yı İstanbul’a bağlayan stratejik öneme sahip bir vakıf arazisi olan Etimesgut ilçemizin mutlaka tarihi görevi yerine getirecektir” derken bunun için Ankara’ya hizmet etmiş ve edecek olan siyasetçilere de bir çağrı yaparak “Cumhurbaşkanımızın çağrısına Ankara ve Etimesgut mutlaka uyarak zafere ulaşılabilir. Bunun için herkes üzerine düşeni yapmalıdır” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Orhan, Tatlı:, Yerel, Yükselişi, Etimesgut'ta, Başlatmalıyız,
Yorumlar
Haber Yazılımı