Haber Detayı
18 Aralık 2016 - Pazar 22:09
 
OTONOMİ'den Çevik Kuveet'e Başsağlığı Ziyareti
MASFED, BOD ve Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç ile yönetim kurulu üyeleri İstanbul'da Çevik Kuvvet otobüsüne yönelik gerçekleştirilen saldırı sonrasında moral vermek ve başsağlığı dilemek amacıyla Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
OTONOMİ'den Çevik Kuveet'e Başsağlığı Ziyareti

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu, Başkent Otomotivciler Derneği ve Otonomi temsilcileri Ankara Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne başsağlığı ziyaretinde bulundular. Otonomi'den Ankara Çevik Kuvvet Büro Amirliği'ne kadar klasik model araç konvoyu eşliğinde gelen üyeler başsağlığı dileyerek “polisimizin yanındayız” mesajı verdiler.

Çevik Kuvvet Emniyet Amiri Özlem Şahin Işık ve beraberindeki polisler tarafından karşılanan Otonomi ailesi polislere taziyelerini ileterek karanfil dağıttılar.

10 Aralık'taki menfur saldırıdan dolayı üzüntülü olduklarını belirten Aydın Erkoç, "Biz millet olarak biriz, bütünüz. Bu tarz olaylar bizim en çok birlikte olmamız gereken zamanlar. Allah kötü günlerimizi birlikte aşmayı nasip etsin. Bu olaydan dolayı çok üzgünüz ve taziyelerimizi sunuyoruz. Otonomi ailesi olarak her daim polisimizin yanındayız. Polis teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyoruz" diye konuştu.

Ziyaret sırasında İstanbul'daki olayda hayatını kaybeden şehitler için dua da okunurken Emniyet Amiri Özlem Şahin Işık, Otonomi ailesine teşekkür etti ve "Bu zor süreçte milletimiz bir kez daha bizim yanımızda oldu. Böyle olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz ve Otonomi ailesine taziyelerinden ötürü teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MASFED, BOD, Otonomi, Yönetim, Kurulu, Başkanı, Aydın, Erkoç, yönetim, kurulu, ü
Yorumlar
Haber Yazılımı