Haber Detayı
25 Mayıs 2013 - Cumartesi 01:57
 
Plevne Lale Çarşısına ASKİ Tahsilat Şubesi
İğneden ipliğe aradığınız herşeyi bulabildiğiniz Sincan Plevne Lale Çarşısında, yeni bir hizmet daha..
Sincan Haberi
Plevne Lale Çarşısına ASKİ Tahsilat Şubesi

SİNCAN’DA Plevne Mahallesi’nde bulunan Lale Çarşısı, açıldığı günden bu yana Sincanlılara hizmet vermeyi sürdürüyor. İğneden ipliğe, ayakkabıdan züccaciye, kıyafetten iç çamaşırına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğini Plevne Lale Çarşısı’nda artık ASKİ ile ilgili her türlü ödemelerini yapabileceksiniz.
  

Geçtiğimiz günlerde çarşının üst katına açılan ASKİ Ödeme Şubesi’nde Sincanlılar ve özellikle Plevne Mahallesi’nde oturan vatandaşlar faturalarını yatırabilecekler. Lale Çarşısı Esnafları adına gazetemize açıklama yapan Dernek Başkanı Hasan Cihanger, “Hizmeti vatandaşımızın ayağına getirdik ve getir-meye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ASKİ ile ilgili her türlü ödemelerini, su faturası ödemelerini çarşımızda yeni açılan ASKİ Ödeme Şubesi’nde yapabilecekler. Halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.
  

Başkan, Başkent Doğalgaz ile görüşmelerin devam ettiğini ve yakın zamanda doğalgaz şubesinin müjdesini de vermek istediklerini söylerken “Lale Çarşısı esafları olarak tüm Sincanlıların hizmetindeyiz. Çarşımız her geçen daha da büyüyor” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: İğneden, ipliğe, aradığınız, herşeyi, bulabildiğiniz, Sincan, Plevne, Lale, Çarş
Yorumlar
Haber Yazılımı