Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 13:22
 
Podgoritsa Caddesi'nde Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor
Çankaya Belediyesinin ilçenin birçok bölgesinde sürdürdüğü asfalt çalışmaları, Ankara Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde Çankaya’nın büyük caddelerinde de başladı.
Çankaya Haberi
Podgoritsa Caddesi'nde Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor

Çankaya Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesinin 25 yıl aradan sonra ortak hareket ederek başlattığı birliktelik ve işbirliği çalışmaları asfalt çalışmalarında da kendini göstermeye başladı. Kızılay bölgesinde başlatılan yenileme çalışmalarının ardından iki belediye büyük caddelerde tam kaplama asfalt serimi konusunda işbirliği yapıyor.

Çankayalıların daha iyi hizmet alabilmeleri için işbirliğine giden Çankaya Belediyesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Birlik Mahallesinde yer alan Podgoritsa Caddesindeki asfalt serim çalışmasına devam ediyor.

‘Birlikten Güç Doğuyor Her Şey Çok Güzel Oluyor’ sloganıyla hareket eden iki belediye, 933 metre uzunlukta ve 20 metre genişliğindeki Podgoritsa Caddesinde 5 bin 60 ton tam kaplama asfalt serimi gerçekleştirdi.

Karadağ’ın başkenti Podgoritsa adını taşıyan ve ilçenin en büyük caddelerinden biri olan Podgoritsa Caddesinde başlatılan asfalt çalışması işbirliği, ilçenin diğer büyük caddelerinde de devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Podgoritsa, Caddesi'nde, Asfaltlama, Çalışmaları, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı