Haber Detayı
08 Ekim 2018 - Pazartesi 22:41
 
Polatlı'da "Ailece Şişecam Etkinliği"nde Buluştular
Ankaralı Şişecamlılar “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” Etkinliğinde Bir Araya Geldi
Güncel Haberi
Polatlı'da

Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam Topluluğu, çalışanlarını ve ailelerini hem eğlenceli bir günü hem de bir arada olmanın değerini paylaştığı etkinliklerde bir araya getirmeye devam ediyor. Ankara’nın Polatlı ilçesindeki üretim tesislerinde çalışan ve ailelerinin katıldığı “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinliğinde Şişecamlılar, düzenlenen atölye faaliyetleri ve aktivitelerde keyifli bir gün geçirdi.

 Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında global bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, hayatın her alanında büyük bir aile olmaya verdiği önemi “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” sosyal etkinlikleriyle devam ettiriyor. Topluluk, ekim ayının sonuna kadar Şişecam fabrikalarında düzenlemeyi planladığı etkinliklerle, Şişecamlıları ve ailelerini bir araya getirmeyi hedefliyor.

Topluluk, Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan üretim tesisindeki çalışanları ve ailelerini “Ailece Şişecam’da Buluşuyoruz!” etkinliğinde buluşturdu. Etkinlikte, çalışanlar ve aileleri hem eğlenceli bir günü hem de bir arada olmanın değerini paylaştı. Şişecamlı aileler; geleneksel eğlenceler, atölye faaliyetleri ve aktivite alanlarında keyifli bir gün geçirdi. Katılımcılara etkinlik kapsamında fabrika turları düzenlenerek, camın üretim yolculuğu hakkında da bilgi verildi. Polatlı’daki düzcam fabrikasında gerçekleştirilen etkinliğe 300 kişi katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Polatlı'da, "Ailece, Şişecam, Etkinliği"nde, Buluştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı