Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 22:25
 
Prima Premium Care 3
Bebek bezlerinin kalitesi bebeklerimizin sağlığı için çok önemlidir.
Güncel Haberi
Prima Premium Care 3

Bebek bezlerinin kalitesi bebeklerimizin sağlığı için çok önemlidir. Prima premium care 3, özel bir bebek bezidir. Bebek cildinin ne kadar hassas olduğunu herkes bilir. Üretici firma, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak ürününü geliştirmiştir. Sıvıyı anında emen dokusu, sayesinde bebek, uzun süre huzursuz olmadan günlük hayatına devam etmektedir. Şefkatli anneler, gönül rahatlığıyla bu ürünü bebekleri için tercih etmektedir.

 Altı kuru olan bebek, rahat ve kendini güvende hisseder. Daha huzurludur ve uykusunu sağlıklı uyur. Pişik sorunu yaşamaz ve etrafına gülücükler saçar. Bebek mutluysa, anne de mutlu olur. Bebeğin bezi yüzünden huzursuz olmasını hiçbir ebeveyn istemez. Bu nedenle en iyi ve sağlıklı olan bezin hangisi olduğunu bilmek isterler. Prima premium care 3, ilk kullanımdan itibaren farkını göstermektedir.

 

Bebek Bezinin Bebekler İçin Önemi

 Bebekler dertlerini ağlayarak anlatırlar. Hoşlarına gitmeyen bir şey olduğunda, huzursuz olurlar. Beziyle ilgili sorunu varsa, ondan kurtulmak ister gibi vücut hareketleri yaparlar. Altlarını ıslattıklarında, ağlamaya başlarlar; hele pişik olurlarsa, iyileşmeleri hem zaman alır;  hem de, uzun süre uyku sorunu yaşarlar. Bu gibi sebeplerden dolayı bebek bezinin seçimi çok önemlidir.

 Kimse bebeği mutsuz olsun istemez. Piyasada pek çok bebek bezi vardır fakat hepsi güvenli değildir. Prima premium care 3, sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Bebeğin,  hassas cildine nefes aldırırken, pişik olmaktan korur. Bebeğin rahat hareket etmesini sağlar. https://www.cosmetica.com.tr/prima/ sayfasında bu ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Prima, Premium, Care, 3,
Yorumlar
Haber Yazılımı