Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 19:20
 
Pursaklar Bölge Başkanlığı Kapatıldı
23,3 yıldır Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Melih Gökçek’in istifasının ardından, Büyükşehir Pursaklar Bölge Başkanı Hamdi Kesgin de görevinden istifa etti.Kaynak: Büyükşehir Pursaklar Bölge Başkanı Kesgin istifa etti
Ankara Haberi
Pursaklar Bölge Başkanlığı Kapatıldı

Kesgin, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Tuna’nın göreve gelmesi ile yeni yapılanma sürecinde elini güçlendirmek için, iki yıldır  “İşimizi Aşkla Yapıyoruz” sloganıyla sürdürmekte olduğum Büyükşehir Pursaklar Bölge Başkanlığı görevimden kendi talebim ile dün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım. Bu bir veda değildir. Aksine Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi eskisinden daha fazla çalışarak gece gündüz demeden hemşerilerimizin evinde, esnafımızın işlerinde, mazlumun yanında olarak, bundan önce olduğu gibi zalimin karşısında dimdik durarak, Büyükşehir Meclis Üyesi sıfatıyla, hemşerilerimizden gelen talepleri yerine getirmek ve Pursaklar’ın sıkıntılarını çözmek adına 2019 seçimleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Geçtiğimiz süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Melih Gökçek Başkanımıza, Büyükşehir Bürokratlarına, özellikle Pursaklar’ın çok değerli muhtarlarına, STK başkanları ve üyelerine mesai arkadaşlarıma ve ismini yazamadığım yediden yetmişe dualarında yer veren Hemşehrilerime teşekkür ve şükranlarımızı sunuyorum”

MUHTARLARLA VEDALAŞTI

Kesgin’in Pursaklar Bölge Başkanlığı görevinden istifasını açıklamasının ardından,  Veda ziyaretleri de başladı. Pursaklar mahalle muhtarları, Hamdi Kesgin’i ziyaret ederek, vedalaştı. Kesgin Belediye Meclisi görevini sürdürmeye devam edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Pursaklar, Bölge, Başkanlığı, Kapatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı