Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 11:58
 
Ramazan Şimşek: Gölbaşı'nda Herkesi Kucaklayacağım
Cumhur İttifakı’nın adayı olarak açıklanan MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, “Burada doğdum, burada yaşıyorum, siyasetim de ticaretim de Gölbaşı’nda. Ben herkesin belediye başkanı olacağım. A’nın belediye başkanıymış B’nin belediye başkanıymış asla olmayacak” dedi.
Gölbaşı Haberi
Ramazan Şimşek: Gölbaşı'nda Herkesi Kucaklayacağım

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan tarafından 1 Ocak’ta cumhur ittifakının adayı olarak açıklanan MHP Gölbaşı Belediye Başkan adayı Ramazan Şimşek, Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki MHP Grup Başkanvekilliği tecrübesini şimdi de belediye başkanlığına taşıyacağını belirtti. Gölbaşı’nda herkesi kucakladığını ve kucaklamaya devam edeceğini vurgulayan Şimşek şunları söyledi:
 

“Ben Gölbaşı sevdalısıyım. Gölbaşı’nın daha iyi bir yerde olması için Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkan aday adayı oldum. Aday gibi çalıştık. Allah da nasip etti. Gölbaşı, Ankara'ya nefes olan, iki göle sahip güzide bir ilçe. Ankara’nın yüz ölçümü bakımından en geniş ilçesi. Göç alan bir ilçe. 140 bine yakın nüfusa ulaştık. Alan geniş olduğu için bu fazla gözükmüyor. Gölbaşı’na bugüne kadar kim bir çivi çaktıysa hepsinden Allah razı olsun. Şu an hak ettiği yerde değil. Gölbaşı daha iyisini hak ediyor. Gölbaşı’nın eksikliğini biliyoruz. Daha iyi olması için bu yola çıktık.

TURİZM İLÇESİ YAPACAĞIZ

Gölbaşı’nı turizm ilçesi yapacağız. Ankara’ya gelenler görmek için akın edecek, diğer illerden ve ilçelerden Gölbaşı’na turlar düzenlenecek. Yeşiliyle, ulaşımıyla, sosyo kültürel alanlarıyla daha yaşanabilir, insanların mutlu olacağı bir ilçe olması için elimizden geleni yapacağız. Grup başkanvekilliği ve önceki siyasi geçmişimiz bizim için çok iyi bir tecrübe oldu. Masanın karşısındaydık şimdi masanın başına geldik. Bu eksiklikleri çok iyi izledik, mücadele ettik zaman zaman birçok öneride bulunduk. Ankara’nın da Gölbaşı’nın da sorunlarını çok iyi biliyoruz. Son beş yılda edindiğimiz tecrübeyle ilçemizdeki sorunları çözebilecek bir noktadayız."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ramazan, Şimşek:, Gölbaşı'nda, Herkesi, Kucaklayacağım,
Yorumlar
Haber Yazılımı