Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 12:56
 
Saadet Partisi, Ankara Milletvekili Adaylarını Tanıttı
Türkiye’nin dört bir yanında seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Saadet Partisi, önceki gece Ankara milletvekili adaylarını Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katıldığı bir törenle kamuoyuna tanıttı…
Siyaset Haberi
Saadet Partisi, Ankara Milletvekili Adaylarını Tanıttı

Türkiye’nin yükselen yıldızı olan Saadet Partisi, yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, il il gezerken, illerdeki teşkilatlar da yoğun bir şekilde sahadaki çalışmasını sürdürüyor.  Önceki gün Ankara’da düzenlenen e-miting programı sonrası milletvekili adaylarını tek tek kamuoyuna tanıttı.

 

GÖRKEMLİ TÖRENLE TANITILDI

Sorunlara getirdiği çözüm önerileri ile Türkiye siyasetine yeni bir soluk getiren Saadet Partisi, Ankara milletvekili adaylarını tanıttı. Barolar Birliği Konukevi Litai Otelde gerçekleşen programa Cumhurbaşkanı adayı ve Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaöğlu da iştirak etti. Yoğun ve coşkulu geçen programda milletvekili adayları tek tek sahneye çağrışarak Ankaralılara tartıldı. Saadet Partisi Ankara milletvekili adayları program sırasında heyecanlarını gizleyemezken partilerinin sorunlara getirdiği çözüm önerilerinin vatandaşlar tarafından takdir ile karşılandığını belirti. Saadet Partisini TBMM'de temsil edecek Ankara milletvekili adayları gövde gösterisi yaptı.

 

BEYAZIT: RAHAT DİYENE KADAR ÇALIŞMAYA DEVAM

Ankara Milletvekili Adayı Fatih Beyazıt,  programda milletvekili adayları adına yaptığı konuşmada, “Bilge başkanımız hazır mıyız gençler dediğinde çalışmaya başladık. Rahat diyene kadar da rahat durmayacağımızı bir kez daha ifade ediyoruz. Uyumayacağız, ama uykuları da kaçırmaya devam edeceğiz. İftiralara uğrayabiliriz, bu onurlu mücadelemiz karşısında hür olan kelebekler gibi havalanıp uçacağız. Azimli bir mücadele sergilemesi koşması ve koşturması icap ediyor. Bu yoldan gidenler çok oldu ama sayıca hiçbir şey kaybetmedik” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Saadet, Partisi,, Ankara, Milletvekili, Adaylarını, Tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı