Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 00:03
 
Şahingöz Ailesinin En Mutlu Günü
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz’ün oğlu Kürşad Şahingöz’ün düğünü siyasetçileri, bürokratları ve yargı mensup-larını bir araya getirdi. Kürşad ile Şeyda çiftinin nikahlarını Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel kıyarken, nikah şahitliklerini de önemli isimler yaptı.
Etimesgut Haberi
Şahingöz Ailesinin En Mutlu Günü

   Siyasiler, bürokratlar, yargı mensupları ve Etimesgutlular, Kürşad-Şeyda Şahingöz çiftinin düğününde buluştular. Eryaman’da bulunan Metromall Düğün&Nikah ve Konferans Salonu’nda geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen ve aynı zamanda MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz’ün oğlu olan Tokat-Almus Savcısı olan Kürşad Şahingöz ile Şeyda Şahingöz’ün nikahlarını Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel kıydı. Evlilik cüzdanını gelin Şeyda Şahingöz’e veren Demirel, yeni evlenen çifte mutluluklar diledi.
    Şeyda-Kürşad çiftinin nikah şahitliklerini ise Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel, Beypazarı Kaymakamı Kadir Ekinci, Yargıda Birlik Sendikası Başkanı Birol Kırmaz, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Talip Bakır ve Kevser Hanım yaptılar.

    Çok sayıda siyasetçinin, Belediye Meclis Üyesinin, bürokrat ve yargı mensubunun katıldığı düğün töreni oldukça coşkulu geçti. Flaş Gazetesi olarak Kürşad-Şeyda çiftine mutluluklar diliyoruz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Şahingöz, Ailesinin, En, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı