Haber Detayı
11 Mayıs 2013 - Cumartesi 23:30
 
Salih Bezci Güven Tazeledi
Ankara Ticaret Odası seçimlerimi mevcut başkan Salih Bezci kazandı. Bezci rakibi Mustafa Deryal'ı geride bırakarak 4 yıl daha başkanlık yapmaya hak kazandı. Bezci yapışan oylamada 181 oyun 108'ini aldı.
Ekonomi Haberi
Salih Bezci Güven Tazeledi

Geçtiğimiz hafta meclis üyesi ve komite başkanlarının seçilmesinin ardından bugün ise odalarda Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu ve TOBB Genel Kurulu Delegeleri için ayrı ayrı kurulan sandıklarda oy kullanılıyor.   Ankara Ticaret Odası, tekrar "Salih Bezci" dedi. Mevcut başkan Bezci ATO Başkanlığı'an tekrar seçildi. Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Salih Bezci 181 geçerli oyun 108'ini alarak seçimi kazandı. Deryal ise 73 oy aldı. ATO Meclis Üyeleri seçimi 4 Mayıs 2013 tarihinde yapılmıştı.  

 ATO Başkanı Salih Bezci Seçimden Önce, “Bu seçimlerin Ankara’ya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kim kazanırsa bu bizim başarımızdır. Arkadaşlarımız güzel ve heyecanlı bir şekilde takip ediyor. İki liste yan yana herkes kendi listesini veriyor” demişti.    

Seçimlerin ardından ATO'nun yeni yönetim kurulu şöyle oluştu:   "Turhan Yılmaz, Galip Yeşilbaş, Ferhat Ertürk, Recai Kesimal, Hıfzı Kuruşa, İbrahim Uyanık, Ayhan Atalay, Erdoğan Yıldırım, Mehmet Aypek ve Koray Güngör Şanal."  


Seçimi kazanmasının ardından kısa bir açıklama yapan Bezci, sonuçların hayırlı olması dileğinde bulundu.   Rakibi ile arasındaki farkın büyük olmadığını belirten Bezci, "Arkadaşlarımız iyi çalışmış, onları da tebrik ediyorum" dedi.  

Bundan sonraki döneme ilişkin de konuşan Bezci, yarım kalan projelerin yanı sıra yeni projeleri de hayata geçirerek Ankara için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, Ticaret, Odası, seçimlerimi, mevcut, başkan, Salih, Bezci, kazandı, Bezc
Yorumlar
Haber Yazılımı