Haber Detayı
19 Mayıs 2017 - Cuma 13:03
 
Senai Demirci, Sincanlılarla Buluştu
Her hafta yeni bir konuğu ağırlayan Sincan Belediyesi bu defa Yazar- TV Programcısı Dr. Senai Demirci’yi vatandaşlarla buluşturdu.
Sincan Haberi
Senai Demirci, Sincanlılarla Buluştu

Sincan Belediyesi vatandaşları ünlü isimlerle buluşturmaya devam ediyor.  Bilgi paylaşımı ve bilinçlendirme çalışmalarına önem veren Sincan Belediyesi yine kendi alanında önemli başarılara imza atmış bir ismi Sincanlılarla bir araya getirdi. Kitapları ve söyleşileriyle Sincanlıların gönlünde ayrı bir yeri olan Yazar- TV Programcısı Dr. Senai Demirci, vatandaşlarla buluştu. Sincan çok katlı otoparkında yer alan Rüstem Altunbaş Konferans Salonunda gerçekleşen programa özellikle kadınların ilgisi büyüktü.

Yazar- TV Programcısı Dr. Senai Demirci, Âlemlere Rahmet olan Peygamber Efendimizin hayatından örnekler vererek, annenin önemini ve anne olmanın sorumluluklarını anlattı. Demirci “Kur’an-ı- Kerimde de belirtildiği gibi hepimiz kadınlara karşı özenli davranmalıyız.  Bu özenli tavır güzel ahlakın emaresidir” dedi. Annesini küçük yaşta kaybettiğini bu yüzden Annenin yerinin hiçbir şeyin tutmadığını en iyi bilenlerden olduğunu ifade eden Demirci, salonda duygu dolu anlar yaşattı. “İnsan annesini kaybedince şair olur” diyen Demirci, gençlere annelerin değerinin bilinmesine dair öğütlerde bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Senai, Demirci,, Sincanlılarla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı