Haber Detayı
01 Mayıs 2013 - Çarşamba 00:38
 
Şenol Balaban'dan İstifa Şoku!
Ankara Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcısı Şenol Balaban istifa etti.
Yenimahalle Haberi
Şenol Balaban'dan İstifa Şoku!

Yenimahalle Belediyesi Başkan Yardımcısı Şenol Balaban istifa etti.

Sevenleri ve destekleyenleri CHP Genel merkezine giderek örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ile görüştüler. İki saate yakın basına kapalı toplantının sonunda, parti binasından otobüslerle ayrılan partililer, Ankara il başkanlığına gittiler.

İl Başkanıyla görüşen partililer, il başkanı Zeki Alçın'ın tuhaf tavırlarına sert tepki göstererek il başkanlığından ayrıldılar.

Daha sonra Yenimahalle İlçe Başkanlığına giden grup, ilçe başkanıyla görüşmek istedilerse de. ilçe başkanının binada olmadığını öğrenince Yenimahalle Belediyesine yürüyüşe geçtiler.

Yenimahalle Belediyesi önünde toplanan kalabalık grup bir süre Şenol Balaban lehine slogan attı. Partililer ve vatandaşlar Yenimahalle Belediye Başkanından istifayı kabul etmemesini istediler.

Yenimahalle Belediyesi önünde slogan atan yüzlerce partiliyi sakinleştirmek güç oldu. Toplanan büyük kalabalığın karşısında polis zaman zaman zor anlar yaşadı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar partililere hitaben yaptığı konuşmada; "Şenol benim dava arkadaşımdır. İstifayı kabul etme gibi bir durum yok. Herkes görevinin başındadır." dedi.

Partililerden ve sevenlerinden oluşan topluluk Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Balaban lehine slogan atarak dağıldılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Yenimahalle, Belediyesi, Başkan, Yardımcısı, Şenol, Balaban, istifa, ett
Yorumlar
Haber Yazılımı