Haber Detayı
11 Aralık 2020 - Cuma 08:17
 
Şereflikoçhisar Heyetinden Ankara Kulübü'ne Ziyaret
Şereflikoçhisar Muhtarlar Dernekleri Başkanı, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanları, Şoför ve Otomobilciler Dernek Başkanları Ankara Kulübü Derneği’ni ziyaret etti.
Güncel Haberi
Şereflikoçhisar Heyetinden Ankara Kulübü'ne Ziyaret

Şereflikoçhisar Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Kargın, Şereflikoçhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mithat Eraslan, Şereflikoçhisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cemal Yılmaz, Şereflikoçhisar Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozkurt ve Şereflikoçhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin’den oluşan heyet, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı makamında ziyaret etti. Ankara Kulübü Derneği Genel Başkan Danışmanı Murat Kubat da ziyarette yer aldı.

Heyet, dernekler ve odalar olarak ilk defa böyle bir çoğunlukla Ankara Kulübü’nü ziyaret etmekten ve birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederken, Özaslan ise gelen heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

Özaslan, “Şereflikoçhisar’ın tüm değerlerine her zaman sahip çıkmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Şereflikoçhisar’ımızda en yakın zamanda yapacağımız etkinlikler olacak.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Şereflikoçhisar, Heyetinden, Ankara, Kulübü'ne, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı