Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 10:32
 
Sevgililer Aşkı Telefonda Buldu!
Önemli kampanya dönemleri ve özel günler sonrası Türkiye’deki teknolojiseverlerin hediye tercihlerini açıklayan MediaMarkt Türkiye, 14 Şubat Sevgililer Günü sonrası çiftlerin en çok tercih ettiği hediyeleri açıkladı.
Güncel Haberi
Sevgililer Aşkı Telefonda Buldu!

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 14 Şubat Sevgililer Günü için hayata geçirdiği kampanyalarını yaklaşık 2 hafta önce başlatmış, sevdiğine son teknoloji hediye almak isteyenlere özel avantajlı indirimler ve hediyeler sunmuştu. Özellikle de 14 Şubat tarihi yaklaştıkça “Aşık Olunacak Hediyeler” adıyla sunduğu kampanyasında bulunan ürünlere her geçen gün bir yenisini eklemiş, teknolojiseverlere bol ürün ve indirim fırsatı vermişti.

 

Özel günlerin ve kampanya dönemlerinin ardından Türkiye’deki teknolojiseverlerin en çok hangi ürünleri tercih ettiğini açıklayan MediaMarkt Türkiye, 14 Şubat Sevgililer Günü sonrası da teknolojisever çiftlerin en çok hangi hediyeyi aldığına yönelik verilerini açıkladı.

 

Buna göre tüketicilerin en çok tercih ettiği ürün kategorisi akıllı telefonlar oldu. Aynı zamanda MediaMarkt’ın da kampanyalarında en çok indirim gerçekleştirdiği kategorilerden olan ve “Aşık Olunacak Hediyeler” kampanyasında da seçili akıllı telefonu alan teknolojiseverlere şarjlı diş fırçası hediye eden MediaMarkt, bir kez daha tüketicilerin beklentilerine yönelik bir ürün sunmuş oldu.

 

Sevgililer baş başa film gecesini değil, oyunu tercih etti!

Listede akıllı telefonların ardından gelen kategori, MediaMarkt’ın hediye bulucusunda da yer alan “Oyuncu” sevgililerin favorisi dizüstü bilgisayarlar oldu. MediaMarkt’ın kampanyasında en çok satılan ürünler arasına son sıradan giren kategori ise hem baş başa geçirilen romantik film gecelerine ev sahipliği yapan hem de arkadaşlarla bir araya gelinen günlerin başrol oyuncusu olan televizyonlar oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sevgililer, Aşkı, Telefonda, Buldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı