Haber Detayı
14 Mayıs 2013 - Salı 00:54
 
SGK Ankara Valiliği'ni Ziyaret Etti
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ramazan Yıldız ve İl Müdür Yardımcılarından oluşan Heyet, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Ankara Valisi Alâaddin Yüksel’i makamında ziyaret etti.
Ankara Haberi
SGK Ankara Valiliği'ni Ziyaret Etti

Vali Yüksel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ramazan Yıldız’ın ve şahsında tüm Kurum çalışanlarının Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutladı.

Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, “Sosyal güvenlik, genel olarak toplumun bütün bireylerini hiçbir ayrım ve ayrıcalık gözetmeksizin hem ekonomik hem de sosyal bakımdan gerek bugünlerini ve gerekse yarınlarını güvence altına almaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu, Cumhuriyet tarihimizin ülke nüfusunun tamamına hizmet veren, doğumdan ölüme kadar resmi işlemler sürecinde sosyal hayatımızı insani yaşam standartları açısından düzenleyen en önemli yapılanmalarından birisidir.”dedi.

Dünyayı paylaşan bütün akıllı toplumların genel itibarı ile uluslararası rekabet pozisyonlarını belirlemede çok önemli başlıkları gündeme aldıklarını ve bunu dikkatle takip ettiklerini söyleyen Vali Yüksel, “Ben adam gibi yaşayacağım diyen ve sürdürülebilir sosyal güvenlik kavramını esas alan toplumlar başarılı olmaktadır.”dedi.

Vali Yüksel, Türkiye’de son yıllarda yapılan en büyük reformlardan birisinin Sosyal Güvenlik Reformu olduğunu vurguladı. Vali Yüksel, Ankara’da kurumlarımızın il ve ilçe birimlerinin pırıl pırıl görünümüyle vatandaşlarımıza güven verdiğine dikkat çekerek, “Etkin, verimli ve süratli hizmet anlayışı bugün en çok SGK’ ye yakışmaktadır.” dedi.


Sosyan Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ramazan Yıldız da “Ankara ilinde Sayın Valimiz Alâaddin Yüksel’in tecrübesini, varlığını ve desteğini her daim yanımızda hissediyoruz. Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü olarak Sayın Valimizle birlikte çalışmaktan ve işbirliği içerisinde hareket etmekten gurur duymaktayız. Kendisine Sosyal Güvenlik Kurumuna gösterdiği dikkatten ve ortak çalışma adına tanıdığı fırsatlardan dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sosyal, Güvenlik, Kurumu, (SGK), İl, Müdürü, Ramazan, Yıldız, İl, Müdür, Yardımc
Yorumlar
Haber Yazılımı