Haber Detayı
18 Eylül 2017 - Pazartesi 00:44
 
Sincan AK Parti'de Fatih Omaç, Güven Tazeledi
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi, Sincan Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongrede, adaylık yarışına tek listeyle giren mevcut İlçe Başkanı Fatih Omaç, ilçe başkanlığına seçilerek güven tazeledi.
Sincan Haberi
Sincan AK Parti'de Fatih Omaç, Güven Tazeledi

Sincan Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti İlçe 6. Kongresine AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, TBMM İdare Amiri ve Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Ankara Milletvekilleri Emrullah İşler ve Murat Alparslan, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve İl Yöneticileri, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, belediye başkanları ve ilçe başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan ve Sincan Belediyesi Meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Başkanlığını, Ankara İl Başkan Yardımcısı Edip Balcı'nın yaptığı kongrede Fatih Omaç, tek listeyle girdiği kongreden yeniden ilçe başkanı olarak çıktı.
Kongrede konuşan AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Partinin herkesin partisi olduğunu söyleyerek, bütün mazlumların ve mağdurların umudu olarak kurulduğunu belirtti. Şahin, "Son seçimlere baktığımızda, Sincan'ın her zaman seçimlerde AK Partimizin yanında yer aldığını görüyoruz. Son olarak 16 Nisan'da gerçekleştirilen referandumda yüzde 65'in üzerinde bir destekle yeni sistemin hayata geçirilmesine destek verdiniz. 1 Kasım 2015 seçimlerinde yine yüzde 65 destek verdiniz" ifadelerini kullandı.
Milletin değerlerinin temsilcisi olmaya devam edeceklerini ifade eden Şahin, "Hizmetlerimizi teşkilatlarımız sayesinde halkımıza sunduk ve sizler aracılığıyla milletimizle paylaştık. Bugün Türkiye bölgesinde lider ülke, bugün Türkiye küresel çapta adından bahsettiren bir ülke, küresel bir aktör, birçok konuda kilit bir ülke" dedi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Ahmet Gündoğdu ise, 15 Temmuz'a kadar Ankara'nın darbelerin başkenti olduğunu belirterek, milletin sayesinde 15 Temmuz gecesi Ankara'nın darbeyi püskürten başkent olduğunu ifade etti.
 

Kongreyle ilgili geniş haberimizi gazetemizin bu haftaki sayısında okuyabilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, AK, Parti'de, Fatih, Omaç,, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı