Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 22:52
 
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Gençlerle Buluşuyor
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan pandemi döneminde ara verdiği Gençlerle Başbaşa programına yeniden başladı. Başkan Ercan ilçedeki okulları ziyaret ederek gençlerle buluşuyor.
Sincan Haberi
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Gençlerle Buluşuyor

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ''Gençlerle Başbaşa'' programına yeniden devam ediyor. İlk olarak Şehit Erdal Koçak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Ercan öğrencilerle sohbet etti. Başkan Ercan belediye çalışmaları ve projeler hakkında gençlerle bilgi alışverişinde bulundu, gençlerin sorularını yanıtladı.

Murat Ercan, “Gençlerin fikirleri, talepleri, şehir için öngörüleri çok kıymetli. Fikirlerimizi gençlerle paylaşmak bizim için bir ayrıcalıktır.” açıklamasında bulundu. 

“Bizim için siz çok kıymetlisiniz çünkü siz ülkenin geleceğisiniz, yarın ülkeyi sizler yöneteceksiniz. Gençlerimizin öngörüsü, hayalleri bizlere yol gösterecek. Ben gençlerle bir araya geldiğimde en az benim onlara öğrettiğim kadar ben de onlardan öğreniyorum.” dedi.

Başkan Ercan öğrencilerin görüşlerini de aldı, “Sincan’a neler yapıyoruz onları konuşalım. Birlikte geleceğe dönük neler yapılmasını istersiniz, nasıl bir şehir kurulmasını istersiniz?” diye sordu.

Gençlerin en çok merak ettiği kendilerine yönelik projeler oldu. Başkan Ercan Millet kıraathanelerinden spor alanlarına kültür sanattan sosyal alanlara kadar pek çok proje üzerinde çalıştıklarını vurguladı.

 

Gençlerin sorularına içtenlikle cevap veren Başkan Ercan öğrencilerden büyük ilgi gördü. Programın sonunda gençler Başkan Ercan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediye, Başkanı, Murat, Ercan, Gençlerle, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı