Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:39
 
Sincan Belediyesi'nde Stajyer Öğrenciler Kurayla Belirlendi
Sincanlı öğrencilerin heyecanla beklediği stajyer öğrenci alımı sonuçları belli oldu. Sonuçlar noter huzurunda kurayla belirlendi.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nde Stajyer Öğrenciler Kurayla Belirlendi

Sincan Belediyesinde staj yapmaya hak kazanan öğrenciler noter huzurunda gerçekleşen kura çekimiyle belirlendi. Sincan Lale Konferans Salonu’nda düzenlenen kura çekiminde öğrencilerin heyecanı gözlerinden okundu.

20 asil ve 20 yedek öğrencinin belirlendiği kura sonucu, www.sincan.bel.tr internet adresi üzerinden de duyuruldu. Öğrencilerin 13 Mayıs 2019 tarihi mesai bitimine kadar okuldan aldıkları sözleşme ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Sincan Belediyesi İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor.13 Mayıs’a kadar başvurmayan asil stajyer öğrencilerin yerine yedek adaylardan başvuru kabul edilecek.

ÖĞRENCİLERE EŞİT FIRSAT

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan staj hakkı kazanan öğrencileri tebrik etti. Başkan Ercan, “Kimseye ayrıcalık yapmadan, adil, şeffaf ve dürüst yönetim anlayışından taviz vermeden; stajyer alımlarını noter huzurunda kura çekimiyle gerçekleştiriyoruz. Böylece her öğrenciye eşit fırsat sunmuş oluyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi'nde, Stajyer, Öğrenciler, Kurayla, Belirlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı