Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 11:26
 
Sincan Belediyesi'nden Dünya Çocuk Günü Etkinliği
Sincan Belediyesi, Dünya Çocuk Gününde minikleri unutmadı ve Temelli Oyun Evinde bir dizi özel etkinlik düzenledi.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nden Dünya Çocuk Günü Etkinliği

Çocuklar arasında ortak duygu ve dilin oluşması, çocukların daha iyi şartlarda yetiştirilip geleceğe hazırlanması amacıyla kutlanan "Dünya Çocuk Günü" Sincan’da da unutulmadı. Bu özel günde çocukları sevindirmek isteyen Sincan Belediyesi, Temelli Çocuk Oyun Evi’nde bir dizi program düzenledi. Anneleri ile Temelli Çocuk Oyun Evine giden minikler önce eğitmenlerine yüzlerini istedikleri renklerde boyattı, ardından eğlenceli yarışmalara katıldı. Animasyon gösterileri ile eğlenirken öğrenen çocuklar kuklalara da büyük ilgi gösterdi.

AİLELER ETKİNLİKTEN MEMNUN 

Etkinliklere katılan anneler “Belediyemiz tarafından çocuklarımızın hep hatırlanması ve böyle güzel faaliyetlerin hazırlanması gerçekten çok güzel. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz” sözleriyle duygularını dile getirdi.

“Çocuklar yarınlarımızdır” diyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “Onları en iyi şekilde yetiştirerek, geleceğe hazırlama sorumluluğumuzu yerine getirmeye gayret ediyoruz. Bu vesileyle ülkemizin ve tüm dünya çocuklarının Dünya Çocuk Gününü kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi'nden, Dünya, Çocuk, Günü, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı