Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 11:40
 
Sincan Belediyesi'nden Gaziler Günü'ne Özel Program
Sincan Belediyesi Gaziler Gününde ilçede yaşayan kahramanlarımıza özel bir program düzenledi. Vatanın sarsılmaz bütünlüğü için canını siper eden kahraman gaziler ile bir araya gelen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “Siz bizim baş tacımızsınız” dedi.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nden Gaziler Günü'ne Özel Program

Sincan Belediyesi bu topraklar için korkusuzca mücadele eden gazilerimizi unutmuyor.  Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programda ilçede yaşayan tüm gaziler ve aileleri bir araya geldi. Sincan Kültür Evinde düzenlenen programa ev sahipliği yapan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna konuklarını kapıda karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi. Duygusal dakikaların yaşandığı programda gaziler ve gazi yakınları sıcak bir ortamda büyük bir aile tablosu oluştururken şehitler de rahmet ve minnetle anıldı.

Programa; Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Solmaz, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği 1 No’lu Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar, Gaziler Vakfı Sincan ve Etimesgut Temsilcisi Alparslan Höyük ve Sincan Belediye meclis üyeleri de katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi'nden, Gaziler, Günü'ne, Özel, Program,
Yorumlar
Haber Yazılımı