Haber Detayı
01 Ağustos 2021 - Pazar 21:37
 
Sincan Belediyesi'nden Muğla ve Osmaniye'ye Yardım Eli
Sincan Belediyesi Türkiye’nin güneyinde art arda çıkan orman yangınları sonrası harekete geçti. Yangından etkilenen vatandaşlara destek çıkan Sincan Belediyesi, bölgeye yardım tırları gönderdi.
Sincan Haberi
Sincan Belediyesi'nden Muğla ve Osmaniye'ye Yardım Eli

Türkiye’nin güneyi orman yangınlarıyla mücadele ederken, Sincan Belediyesi yangından etkilenen kardeşlerini yalnız bırakmadı, yardım elini uzattı. Muğla ve Osmaniye’ye yardım tırı gönderildi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın yanı sıra AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz ve İlçe Başkanı Soner Arslanargun hazırlıkları bizzat takip etti. Bölgeye intikal edecek koliler özenle hazırlandı. İçerisinde bebek bezi, ayakkabı, kuru gıda ve temizlik malzemeleri bulunan koliler tırlara el birliği ile yüklendi. Yardım tırları Muğla ve Osmaniye’de yangından olumsuz etkilenen vatandaşlara ulaştırılmak üzere yola çıktı.

 

“Kardeşlerimizin Yanındayız”

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bir kez daha geçmiş olsun dileklerini iletti. Bu zor günleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacaklarını ifade eden Başkan Ercan, “Bizim milletimiz birdir. Nereye bir ateş düşse hepimizin ocağı yanar. Yüreğimiz Muğla ve Osmaniye için çarpıyor, kimsenin zarar görmemesi için dilimizden dualar düşmüyor. Yangından etkilenen kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Rabbim bir daha böyle felaketler yaşatmasın.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi'nden, Muğla, ve, Osmaniye'ye, Yardım, Eli,
Yorumlar
Haber Yazılımı