Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:10
 
Sincan Belediyespor'da Yaz Futbolu Sertifika Heyecanı
Sincan Belediyespor yaz futbol okulu sertifika töreni ile sona erdi. Spora gönül veren Sincanlı gençler sertifikalarını Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın elinden aldı.
Sincan Haberi
Sincan Belediyespor'da Yaz Futbolu Sertifika Heyecanı

Spora gönül veren Sincanlı gençler sertifikalarını Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın elinden aldı. Başkan Ercan “Türkiye’de birçok profesyonel kulüplere dahi örnek olabilecek bir alt yapı çalışması olan Sincan Belediyesporun Başkanını, yönetimini ve tüm kadrosunu canı gönülden tebrik ediyorum “dedi.

Sincan Belediyespor Futbol Kulübü her yıl profesyonel futbola yeni genç yıldız adayları kazandırıyor. Bu yıl düzenlenen yaz okulu çalışmalarını tamamlayan yetenekli gençlere sertifikaları verildi. Sertifika törenine Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da katıldı.

Başkan Ercan, Sincan Belediyesporun göstermiş olduğu başarılı çalışmalardan dolayı yönetim ve teknik kadroyu tebrik etti, “Gençlerimiz ne kadar çok sporla uğraşırsa o kadar kötü alışkanlıklardan, tuzaklardan uzak olur. Bizler de bu amaçla futbol okulumuzun önümüzdeki süreçte daha da kapasitesini arttırarak yükseltmek istiyoruz. Olmayan diğer salon sporlarını da programa ekleyeceğiz. Gençlerimizi mümkün olduğu kadar tesisimize almak istiyoruz. Türkiye’de birçok profesyonel kulüplere dahi örnek olabilecek bir alt yapı çalışması olan Sincan Belediyespor Kulübümüz çok güzel hizmetler veriyor. Sincan Belediyespor Kulübümüzün Başkanını, yönetimini ve tüm kadrosunu canı gönülden tebrik ediyorum.” Dedi.

BAŞKAN ERCAN SPORSEVERLERE MÜJDE VERDİ

Başkan Ercan Sincan’da yapımında sona gelinen Kapalı Spor Salonu’nun 3 aya kadar hizmete açılacağını da duyurdu. Başkan Ercan, “Bu tesislerimizin sayısını inşallah arttıracağız. Yakında açılışını yapacağımız yine Ankara’da parmakla gösterilen spor salonumuz 3 aya kadar hizmete girecek. 3 bin seyirci kapasiteli, her türlü uluslararası müsabakanın yapılabileceği salonumuza kavuşuyoruz.”diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyespor'da, Yaz, Futbolu, Sertifika, Heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı