Haber Detayı
15 Mayıs 2017 - Pazartesi 00:22
 
Sincan Çankırılılar Derneği'ne Yeni Yönetim
Sincan Çankırılılar Derneği, Necati Ülker’in başkanlığında yeniden oluşturuldu. Yeni yönetimde, Sincan’ın yakından tanıdığı isimler yer alıyor.
Sincan Haberi
Sincan Çankırılılar Derneği'ne Yeni Yönetim

Sincan Çankırılılar Derneği Yeni Yönetimi, hafta sonu Öğretmenevi’nde düzenlediği bir basın toplantısı ile kendisini Sincanlılara tanıttı. Derneğin Başkanlığı’na getirilen Necati Ülker, toplantıda aynı zamanda Çankırı ile ilgili olan ilk kitabını da tanıttı.

Ülker, 13 yıldan bu yana Sincan’da ikamet ettiğini belirterek basın toplantısında Çankırılılar Derneği  yeni yönetim kurulu olarak uyum içinde, özveri ile maddi ve manevi fedakarlıklarla görev yapacaklarını açıklayarak şunları söyledi:

“Çankırılılar Derneği olarak tüm partilere eşit mesafede olacağız. Çankırı ilimizin 18 plaka koduna istinaden yönetim kurulumuz her hafta yapılacak toplantılarının dışında her ayın 18’inde saat 18’de tüm üyelerimizle toplanıp Sincan’da ikamet eden Çankırılı hemşerilerimizle kucaklaşıp acı ve tatlı günlerinde birlik ve beraberlik ruhu içinde yaşamak istiyoruz. Hemşerilerimize ve insanlara yararlı olabilmeyi arzu ediyoruz. Bugün Çankırımızın nüfusu düşüyor. Dışarıya göç veriyoruz ve bununla birlikte TBMM’de temsil sayımız da düşüyor. Çankırı’nın ve Çankırılının kaderi bu olmamalıdır.”

YENİ YÖNETİM KURULU:

Necati Ülker (Başkan), Recep Onay, Satılmış Melek, Süleyman Abacı, Nevzat Açıkgöz

DENETİM KURULU:

Mustafa Çolakoğlu, Ahmet Duran

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Çankırılılar, Derneği'ne, Yeni, Yönetim,
Yorumlar
Haber Yazılımı