Haber Detayı
10 Mayıs 2017 - Çarşamba 19:30
 
Sincan'da Çocuğun Başarısında Ailenin Önemi Konuşuldu
Sincan Belediyesi, aileye verdiği önemi Aile Haftası kapsamında düzenlediği etkinlik ile bir kez daha gözler önüne serdi.
Sincan Haberi
Sincan'da Çocuğun Başarısında Ailenin Önemi Konuşuldu

Belirli periyodlarla düzenlenen seminerler ve konferanslar ile bilinçlendirme çalışmaları yapan Sincan Belediyesi hizmetlerine devam ediyor. Sağlıklı bir neslin yetişmesine katkı sağlamak yolunda emin adımlar atan Sincan Belediyesi Aile Haftası için de ayrı bir program düzenledi. Sincan Lale Meydanı Konferans Salonunda gerçekleşen programa Eğitimci- Yazar Ahmet Maraşlı konuk oldu. Sincanlıların yoğun ilgi gösterdiği programın konusu ise “Çocuğun başarısında ailenin önemi”ydi.

“ÇOCUĞUNUZU GÖZLEMLEYİN”

Maraşlı, Sincanlı ailelerle çocuk eğitiminde önemli detayları paylaştı.  Maraşlı ailelere “Şikâyetçi olduğunuz bu dünyaya bakarken; geleceğin dünyasını kuracak, çocuk yetiştirecek anne babalarını sizin yetiştirmekte olduğunuzu unutmayın” dedi.  Çocuklara zaman ayrılması gerektiğini ifade eden Maraşlı, günümüzde o zamanı teknolojinin doldurduğunu ve bunun tehlikeli olduğundan bahsetti. Maraşlı “Çocuğunuzu, yapabileceğini düşündüğünüz bir alana yönlendirin; ona bazı idealler kazandırmak içinse çocuğunuzu iyi gözleyin ve yeteneklerini keşfedin” dedi. Eğitimci – Yazar Ahmet Maraşlı gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirerek Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, Çocuğun, Başarısında, Ailenin, Önemi, Konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı