Haber Detayı
23 Mart 2017 - Perşembe 00:38
 
Sincan'da MHP, 'EVET' Diyecek!
Ankaralılar Derneği Sincan Şubesi tarafından düzenlenen ‘Ankaralılar Buluşması’nda bir konuşma yapan MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan, “Tüm teşkilatlarımızla, Sincan teşkilatımızla 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişikliği’ne EVET diyoruz” dedi.
Sincan Haberi
Sincan'da MHP, 'EVET' Diyecek!

Ankaralılar Derneği (AHİD) Sincan Şubesi tarafından, Sincan Belediyesi Kültür Evi’nde düzenlenen yemekli ANKARALILAR BULUŞMASI, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarını bir araya getirdi. Ankaralıların hep birlikte EVET dediği programa Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankaralılar Derneği Genel Başkanı Hilmi Yaman, Sincan Şube Başkanı Murat Eser, MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Fatih Omaç, Atilla Demirci, Levent Sayın gibi MHP’li Belediye Meclis Üyeleri, Oda ve Dernek Başkanları ile çok sayıda Ankaralı ve Ankara sevdalısı katıldı.

DOĞAN: MHP OLARAK EVET DİYORUZ!

Programda MHP Sincan İlçe Başkanı Altuğ Barış Doğan’ın konuşması hafızalarda yer edinirken Doğan, “MHP bir konuda varım diyorsa bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz varız diyoruz, EVET diyoruz ve tüm teşkilatlarımızla; liderimizden, Genel Başkanımızdan tüm belde teşkilatlarına kadar MHP’nin tüm neferlerinin seçim günü EVET oyu kullanacağına inancımız tamdır.” dedi. Doğan konuşmasının ardından salonu dolduran kalabalığa önce ‘Hayırlı akşamlar’ dedi ancak daha sonra düzelterek ‘Evetli akşamlar’ şeklinde düzelterek mesajını da vermiş oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan'da, MHP,, 'EVET', Diyecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı