Haber Detayı
22 Aralık 2019 - Pazar 23:13
 
Sincan'da Yılmaz, Etimesgut'ta Öktem İle Yola Devam
CHP Sincan ve Etimesgut 12. Olağan İlçe Kongreleri bugün gerçekleştirildi. Sincan'da kazanan Ömer Yılmaz, Etimesgut'ta ise Onur Öktem oldu.
Siyaset Haberi
Sincan'da Yılmaz, Etimesgut'ta Öktem İle Yola Devam

CHP Ankara İlçe Kongrelerine bugün de devam edildi. Sincan ve Etimesgut'ta yapılan ilçe kongreleri sonucunda mevcut başkanlar ile yola devam kararı çıktı.

 
ETİMESGUT'TA GERGİN KONGRE
 
CHP Etimesgut 12. Olağan İlçe Kongresi, Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. İlçe Başkanlığı için mevcut başkan Onur Öktem ile Ahmet Yeşil'in yarıştığı seçimlerde Onur Öktem ve ekibi 216, Ahmet Yeşil ve ekibi ise 172 oy aldılar. Bu sonuçla Onur Öktem İlçe Başkanlığı'nda güven tazeledi. 
 
Gergin anların yaşandığı ve her iki ekibe mensup delegelerin ve partililerin söz alarak konuştukları ilçe kongresinde ara ara gerginlikler yaşandı. Divan Başkanlığı'nı Ankara Milletvekili Necati Yılmaz'ın yaptığı kongreye PM Üyeleri ve Milletvekilleri de yoğun ilgi gösterdiler.
 
SİNCAN'DA SONUÇ ÖNCEDEN BELLİYDİ
 
Mevcut İlçe Başkanı Ömer Yılmaz'ın yeniden seçilerek güven kazandığı İlçe Kongresinde karşısına aday olarak geçtiğimiz kongrede olduğu gibi yine Hasan Avşar çıktı. İlçe Başkanlığı seçimlerinde Ömer Yılmaz'a 231, Hasan Avşar'a ise 119 oy çıktı.
 
İŞTE SİNCAN ve ETİMESGUT'UN YENİ İLÇE YÖNETİMLERİ:
 
Fotoğraf açıklaması yok.
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Sincan'da, Yılmaz,, Etimesgut'ta, Öktem, İle, Yola, Devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı