Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 22:33
 
Sincan MHP İlçe Teşkilatı Hizmet Binasını Yeniledi
Milliyetçi Hareket Partisi Sincan İlçe Başkanlığı mevcut İlçe hizmet binasına bir yenisi daha ekledi. Yeni yerin açılış törenine çok sayıda davetli ve partili katıldı.
Sincan Haberi
Sincan MHP İlçe Teşkilatı Hizmet Binasını Yeniledi

    Açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. Yaşar YILDIRIM, TBMM İdari Amiri Sn. Erkan HABERAL , MHP Ankara İl Başkanı Turgay BAŞTUĞ, BBP Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Teyfik EREN , Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN ,  AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun , MHP Etimesgut İlçe Başkanı Hacı Ünal, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri, muhtarlar ve  çok sayıda partilinin katılımlarıyla gerçekleşti. 
 
    Açılışta partililere ve vatandaşlara seslenen Yaşar Yıldırım parti içi kurumsallaşmanın önemine vurgu yaparak, mevcut İlçe hizmet binasına bir yenisini daha ekleyerek vatandaşlara daha iyi hizmet edileceğini belirtip “Teşkilatımız daha da büyüyecek”  dedi ve sözlerine şöyle devam etti:
 
    “Önümüzde bir erken seçim yok. Ama bilinmelidir ki  seçim  çalışmaları erken başlar. Milliyetçi Hareket Partisi her zaman sahadadır. Her bir vatandaşımıza temas edeceğiz ve Cumhur İttifakının önemini anlatacağız. Çünkü bütün şer odakları birleşti ve önümüzdeki 2023 secimleri öncesi bir hazırlık içerisine girdiler. Bilsinler ki Cumhur İttifakına Sonuna Kadar Sahip Çıkacağız. 2023 seçimleri ve sonrasında Cumhur İttifakı devam edecek ve bütün şer odaklanın planlarını bozacaktır.” 
 
    Yaşar Yıldırım’ın konuşmasının ardından törene katılan protokol ile birlikte MHP Sincan İlçe Başkanlığının yeni hizmet binasının açılışını dualar ile gerceklestirildi. Yaşar Yıldırım, Erkan Haberal ve Tugay Bastuğ partililer ve vatandaşlar ile sohbet etti. 
    Milliyetçi Hareket Partisi Sincan İlçe Başkanı Sayın Oğuzhan Alkan ise Teşkilatlara teşekkür ederken "Mülk alım sürecinde tadilat sürecinde ve açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.  Sincanımıza ve Teşkilâtımıza hayırlar getirmesini yüce Allah'dan  niyaz ederiz." dedi.
 
Resim
 
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Sincan, MHP, İlçe, Teşkilatı, Hizmet, Binasını, Yeniledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı