Haber Detayı
01 Ekim 2014 - Çarşamba 20:44
 
Sincan AK Parti'de Birlik ve Beraberlik
Göreve geldiği günden itibaren birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları veren, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih OMAÇ bu söyleminin sözde olmadığını göstermek adına ilk adımı attı.
Sincan Haberi
Sincan AK Parti'de Birlik ve Beraberlik

Göreve geldiği günden itibaren birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları veren, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih OMAÇ bu söyleminin sözde olmadığını göstermek adına ilk adımı attı.

Bilindiği üzere Ak Parti Sincan ilçe teşkilatında bayrak değişimi olmuş 16 Temmuz 2014 tarihinde Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığı görevine Av. Fatih OMAÇ getirilmişti.

Omaç, göreve geldiği günden bu yana sürekli her ortamda herkesi kucakladıklarını, bembeyaz bir sayfa açtıklarını ve bu beyaz sayfanın en başında kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, barış ve huzurun yazılı olduğunu, hiç kimseyle bir sıkıntıları olmadığı gibi herkese eşit fakat çok yakın mesafede olduklarını ifade etmekteydi. Bu söylemlerinin sadece sözde kalmayacağı, fiiliyatta da bunu gerçekleştireceği vurgusunu yapan Fatih OMAÇ, bunun ilk adımını da 26 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirilen Ak Parti Sincan İlçe Teşkilatı Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantısında attı.

İlçe Danışma toplantısına; Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA, Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mümin ALTINIŞIK ve Ankara İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Mustafa TORUNTAY’ın yanı sıra Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan AKAN, Seren YILDIZ ÖZTÜRK, İlyas BABACAN ve Şener KOCAMAN katıldı. Belediye meclis üyelerinin, parti kurucularının ve önceki ilçe Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıda Eylül ayı içerisinde yapılan parti çalışmaları değerlendirildi.

Toplantı sonunda, seçim çalışmalarında göstermiş oldukları özel gayret ve destekleri nedeniyle Sincan Belediye Başkanı Doç Dr. Mustafa TUNA’ya, Sincan Belediye Meclis Üyesi Mustafa KILIÇARSLAN’a, Sincan Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Faruk ÇETİNKAYA’ya ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Süleyman KARACAN’a plaket verildi.

Plaket takdimi için sahneye davet edilen Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih OMAÇ, plaketi vermek üzere önceki ilçe başkanları Rıza GEZER ve Fatih ÇELİK’i de sahneye davet etti. Böylece parti içerisindeki birlik, beraberlik ve kardeşlik resmedilmiş oldu. Partinin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen çok sayıda partilinin katıldığı, heyecanın bir an bile azalmadığı ve coşkunun hat safhada olduğu ilçe danışma toplantısı partililerin dilek ve temennileri ve İlçe Başkanı Av. Fatih OMAÇ’ın kapanış konuşmasıyla sona ermiş oldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Göreve, geldiği, günden, itibaren, birlik, beraberlik, kardeşlik, mesajları, ver
Yorumlar
Haber Yazılımı