Haber Detayı
07 Mayıs 2013 - Salı 20:33
 
Sincan'da AK Parti Gençleri Buluştu
Ak Parti Sincan Gençlik Kolları ilkini düzenlediği İlçe Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısı Kültür Evinde gerçekleştirildi.
Sincan Haberi
Sincan'da AK Parti Gençleri Buluştu

Program, 350 civarında gencin katılımıyla büyük coşku içerinde icra edildi. Toplantıya Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sefa Aydoğan, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Ahmet ERBAĞ, Ak Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanı Mahmut ÇAVGA, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA ve Sincan Belediyesi Meclis Üyesi Fethi ÇAKMAK ve Hakan Deniz katıldı. Ayrıca önceki Sincan Gençlik Kolları başkanları; Ali Osman KESİKBAŞ, Selahattin Tırın’da toplantıya katıldılar.

                Toplantıda açılış konuşmalarını yapan Ak Parti Sincan Gençlik Kolları Başkanı Mahmut ÇAVGA: “              Mahalle teşkilatları ve lise teşkilatlarımızın büyük oranda tamamlanmasının ardından bir sonraki evreye yani sandık yönetim kurulu üyelerini belirleme ve aktif çalıştırma evresine geçebilmemiz için ilçe danışma toplantılarımızı aylık veya iki aylık süre zarflarında yapma gerekliliğini hissettik.

Uzun zamandır yapılmayan bu toplantıyı tertip ederken bizleri bir heyecan sardı.Tüm teşkilat mensuplarını bu şekilde bir arada görmek kaynaşmayı ve tartışma kültürünü geliştireceğinden , farklı fikirlerin  ortaya çıkmasıyla gençlik teşkilatımızın bir adım daha ileri gidebilecek olmasını düşünmek bu heyecanı yaşamaya değer bence…

Bugün bu salona baktığımızda önümüzdeki on yılın ve geçmişteki on yılın yönetimlerini görebilirsiniz. Sincan Gençlik kollarını ve Sincan siyasetini  sırtlanacak gençlerin olduğunu görmek bugüne kadar verdiğimiz emeklerin boşa gitmediğinin bir göstergesidir.

Bu ekip hiçbir zaman bizi yarı yolda bırakmadı en zorları başardı. "Bizim Davamızda kimse kendi için yaşamaz, Herkes kardeşi için yaşar. Menfaati Öldürmenin en kolay yolu budur.."  Birlik ve beraberlik ruhunu iliklerimize kadar hissettiren bu gençlik teşkilatına teşekkür ederim. “ dedi.

            Programda Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Bilal ALTUNBAŞ, Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı İsmail Can OCAK, Dış İlişkiler Başkanı Sinan TEKİN, Gençlik Kolları Malazgirt Mahallesi Başkanı Kamil DAŞ, Gençlik Kolları Ertuğrulgazi Mahallesi Başkanı Orhan DEMİRDAĞLI, Sincan Lisesi Başkanı Oğuz ARSLAN konuşmalarını yaptı…

            Ayrıca Toplantıda konuşmalarını yapan Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Ahmet ERBAĞ: “ Kimi Partiler haftalık toplantılarını bile düzenli şekilde yapamazken, şu an Gençlik Kollarımızın İlçe Danışma yapar hale gelmesi muazzam bir şey “ dedi.

            Yine toplantıda söz alan Sincan Belediye Başkanı Doç Dr. Mustafa TUNA: “ Biz Gençliğine değer veren partinin mensuplarıyız. Şu an şu solanı dolduran Sincan Gençlik Kolları’da değerinin farkında olmaları da sevindirici..” dedi.

            Toplantı plaket töreni ve dilek temenni ile sonra erdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ak, Parti, Sincan, Gençlik, Kolları, ilkini, düzenlediği, İlçe, Gençlik, Kolları
Yorumlar
Haber Yazılımı