Haber Detayı
22 Eylül 2014 - Pazartesi 12:08
 
Sincan'da AK Parti, İlçe Kongresine Hazırlanıyor
AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı tarafından, kongre takviminin açıklanmasıyla birlikte Kasım veya Aralık ayı içerisinde ilçe kongresinin yapılacağını açıkladı.
Sincan Haberi
Sincan'da AK Parti, İlçe Kongresine Hazırlanıyor

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında teşkilat olarak göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmaları anlattı. Sincan ilçe merkezinde bulunan Lineria Pastanesi'nde düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Fatih Omaç ile birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Sincan Belediyesi Meclis Grup Başkanvekili Faruk Çetinkaya ile birlikte yerel gazetelerin temsilcileri katıldı.

Atama ile göreve gelmelerinin ardından kendilerini Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bulduklarını kaydeden Omaç, başarılı bir seçim geçirdiklerini ve bunu da AK Parti'nin Sincan'da ki güçlü alt yapısına borçlu olduklarını söyledi. Fatih Omaç, 2 ay gibi bir süre içerisinde teşkilat çalışmalarını Sincan'ın sorunlarını çözme noktasında ve teşkilatı daha güçlü hale getirmek için sürdürdüklerini belirterek Sincan Belediyesi ile de uyumlu bir çalışma sergilediklerini söyledi.

Gazetecilerin çeşitli sorularına da yanıt veren Fatih Omaç, geçmişle fazla ilgilenmediklerini ve geleceğe baktıklarını ifade ederken, 2015 yılında yapılacak olan genel seçimler için çalışmaların şimdiden başlayacağını belirtti. Genel Merkez ve Ankara İl Örgütü tarafından açıklanacak olan kongre takvimi ile birlikte, Kasım veya Aralık ayı içerisinde ilçe kongrelerinin yapılacağını açıklayan Sincan AK Parti İlçe Başkanı Fatih Omaç, kongreden güçlenerek çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Sincan, İlçe, Teşkilatı, tarafından, kongre, takviminin, açıklanmasıy
Yorumlar
Haber Yazılımı