Haber Detayı
16 Ekim 2014 - Perşembe 12:46
 
Sincan'da Kentsel Dönüşüm Görüşmeleri Başladı
Sincan’da kentsel yenileme için hak sahipleri ile görüşmeleri başladı. Saraycık ile Ulubatlı Hasan Mahallelerindeki kentsel yenileme çalışmalarında sona yaklaşıldı.
Sincan Haberi
Sincan'da Kentsel Dönüşüm Görüşmeleri Başladı

Kentsel Yenileme görüşmeleri başladı. Saraycık ve Ulubatlı Hasan Mahallelerinde 3 yıldır devam eden çalışmaların sonuna gelindi. TOKİ ve Sincan Belediyesi, projeleri tamamlandı, vatandaşla masaya oturmaya başladı. Görüşmeler için ilk etapta yer alan hak sahiplerine davet mektupları da gönderildi. Ulubatlı Hasan Mahallesinde 529, Saraycık Mahallesinden ise 500 hak sahibi ile masaya oturan Belediye, ilk grupta 1029 hak sahibi ile görüşecek.  9 etapta tamamlanacak görüşmelerde toplamda 4800 hak sahibi ile görüşülecek. Saraycık Mahallesi’nde bulunan 2836 Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde ise 1964 hak sahibinden muvafakat alındıktan sonra yenilemenin startı verilecek.

Grup grup görüşmelere çağrılacak olan hak sahiplerinin hangi grupta yer aldıklarını öğrenmeleri için ise Sincan Belediyesi, Kentsel Yenileme Görüşme Ofisi, Ulubatlı, Fatih ve Saraycık Mahalle Muhtarlıklarına gitmesi ya da www.sincan.bel.tr adresine girmeleri gerekiyor. 30 gün boyunca burada askıda kalacak olan listelerde grubunu öğrenen vatandaşlar ise 263 89 69 nolu telefonu arayarak görüşme için randevu alması gerekiyor. Randevusunu alan hak sahibi o gün ve saatte Atatürk Mahallesi Polatlı-2 Caddesi Kazım Karabekir Parkı içindeki Kentsel Dönüşüm Ofisine giderek görüşmesini yapabilecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan’da, kentsel, yenileme, için, hak, sahipleri, görüşmeleri, başladı, , Sara
Yorumlar
Haber Yazılımı