Haber Detayı
14 Nisan 2017 - Cuma 23:02
 
SP Ankara İl Yönetimi Görevine Besmeleyle Başladı
Hafta sonu gerçekleşen kongre ile yönetime gelen Saadet Partisi Ankara İl Yönetimi, yeni İl Başkanı Avukat Fatih Beyazıt’ın başkanlığında besmeleyi çekti.
Siyaset Haberi
SP Ankara İl Yönetimi Görevine Besmeleyle Başladı

Hacı Bayram-ı Veli Hz. Türbesi’ni ziyaret ederek dua eden yeni yönetim, besmeleyle işe koyuldu… Pazar günü gerçekleyen 6’ncı Olağan Kongre ile yeni dönemin başladığı Saadet Partisi Ankara’da çiçeği burnundaki yönetim, ilk iş olarak Anadolu’nun manevi mimarlarından olan Hacı Bayram-ı Veli Hz. Türbesi’ni ziyaret etti. Yeni İl Başkanı Avukat Fatih Beyazıt’ın başkanlığında Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde bir araya gelen Saadet il yönetimi, önce akşam namazını beraber kıldı. Ardından Hacı Bayram-ı Veli Türbesi’ne geçen heyet, hep birlikte dua etti.

MANEVİ MİMARI ZİYARET

Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet eden İl Başkanı Avukat Fatih Beyazıt, Ankara il teşkilatı olarak çok önemli hizmetleri yapmak için yola çıktıklarını, bunun için ilk olarak Ankara’nın manevi mimarını ziyaret ettiklerini kaydetti. Ülkenin de zor şartlardan geçtiğine dikkatleri çeken Beyazıt, kaybedecek vakitlerinin olmadığını, bunun için bir an evvel teşkilatları harekete geçireceklerinin sinyalini de verdi. Beyazıt, ayrıca eski İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu’na bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, kendisinin bilgi ve tecrübelerinden istifade edeceklerinin de altını çizdi. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: SP, Ankara, İl, Yönetimi, Görevine, Besmeleyle, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı