Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 00:59
 
Taurus AVM'de, 'Anneler ve Çocuklar Kampı 2'
JLL tarafından yönetilen Taurus AVM’nin gelenekselleşen etkinliği Taurus Çocuk Kampı’nın 5.si, 29 Temmuz Cumartesi gecesi anneler ve çocuklarıyla gerçekleşti!
Güncel Haberi
Taurus AVM'de, 'Anneler ve Çocuklar Kampı 2'

Gerçekleştirdiği sıra dışı etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Taurus AVM, 4. Kat teras alanında çocuklar için gece kampı etkinliği yapmaya devam ediyor. 29 Temmuz gecesi anneler ve çocuklarını Taurus Çocuk Kampı’nda misafir eden Taurus AVM bu projesiyle, normal koşullarda doğada gerçekleşen kamp deneyimini, şehirden uzaklaşmalarına gerek kalmadan çocukların ayağına getirerek fark yaratıyor!

Akşamüzeri saat 17.00 civarı kampa giriş yapan kampçılar, gece boyunca oyunlar oynadı, yarışmalara katıldı, hep birlikte yemek yiyip, kamp ateşinde marsmallow kızartmanın keyfini yaşadılar! Gecenin ilk ışıkları ile çadırlarında uykuya dalan çocuklar ve anneleri ertesi gün sabah erkenden uyanıp kahvaltı sonrası Taurus’un terasında kamp yapmanın keyfine vardılar.

“Taurus Çocuk Kampı” projesi sayesinde Ankaralı anne/baba ve çocukları, birlikte sıra dışı, keyifli ve kaliteli zaman geçiriyorlar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Taurus, AVM'de,, 'Anneler, ve, Çocuklar, Kampı, 2',
Yorumlar
Haber Yazılımı